Startupbootcamp İstanbul Kayıtları için Son 2 Gün!


30 Haziran 2015 Salı 12:55
Startupbootcamp İstanbul Kayıtları için Son 2 Gün!

2015 programına kabul edilecek 10 girişimin, içinde Startupbootcamp küresel partnerlerinden Samsung, Intel ve Deutsche Telekom’un VC’lerinin de bulunduğu yatırımcı ve mentor ağına erişim, nakit 15,000 euro, 3+3 ay StartersHub, BAU Beşiktaş ya da Başakşehir Living Lab’de ücretsiz ofis hakkı var.

Girişimler, bunların yanısıra yine küresel partnerlerden Google, Amazon Web Services, PayPal ve Salesforce’dan ücretsiz ve ayrıcalıklı hizmetlere ve StartersHub’ın 10 milyon dolarlık fonu üzerinden 250,000 dolara dek yatırım alma şansına da sahip olacak.

Son Tarih 1 Temmuz Çarşamba

Programa başvurmak isteyen girişimler için sektörel (dikey) ya da coğrafi bir kısıtlama bulunmuyor. Ön elemeden sonra ilk 20 girişim, eğitim ve atölyelerle birlikte 25 – 29 Temmuz arasında 4 gün sürecek olan “Selection Days” etkinliğine katılacak. Bu etkinlik sonunda seçilen 10 girişim için program Eylül’de başlayıp 8 Aralık’ta girişimcilerin yatırımcılara sunum yapacakları Demo Day etkinliği ile bitecek.

Başvuru için buraya tıklayın.

15-06/30/2-1435668623.jpg

2015 başvuru sürecini değerlendiren Startupbootcamp İstanbul Genel Müdürü Çiğdem Toraman, “Türkiye, Ürdün, Mısır, İsrail, Fransa, Nijerya ve Ukrayna başta olmak üzere 43 farklı ülkeden başvuru aldıklarını söyledi ve başvurulardaki ülke dağılımının 7 ülkede gerçekleştirdikleri 11 FastTrack etkinliği ile doğru orantılı olduğunu sözlerine ekledi. Toraman, yurtdışındaki etkinliklerde parlak girişimcilerle tanışmalarını, ağları geniş yerel partnerleri ile olan işbirliklerine bağlıyor. Bu partnerlere örnek olarak da Fransa’da Partech Shaker, İsrail’de Axis Innovation ve Ürdün’de ZAIN Innovation Campus’ü veriyor.

:: Startupbootcamp İstanbul 2015 etkinliğine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Startupbootcamp İstanbul Kayıtları için Son 2 Gün! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Startupbootcamp İstanbul Kayıtları için Son 2 Gün! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Startupbootcamp İstanbul Kayıtları için Son 2 Gün! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?