Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül


08 Eylül 2020 Salı 10:35
Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül

Bu haftanın en iyi 20 TL altı oyunlar listesiyle tekrardan sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimleri ve fiyatlarıyla dikkat çeken oyunları bu listede bir araya getiriyoruz. Oyun oynama sürelerinin hala yüksek olduğu bugünlerde, farklı oyun denemek isteyen oyuncular için öneriler bu yazıda bulunuyor. Steam, daha önce de olduğu gibi şimdi de 20 TL altı oyunlar listesi ile dikkat çekiyor. Bu indirimler sayesinde oyuncular Steam kullanmaya devam ediyor. Yapılan indirimlerle birlikte dikkat çeken oyunları listeye dahil ettik. Listede uzun indirim süresine sahip olan oyunlar olduğu gibi kısa süreliğine indirime giden oyunlar da var.

Bugün listede yer alan oyunlar yüzde 34 ile yüzde 85 arasında indirim almış durumda. Listede yer alan oyunlar hakkında temel bilgiler ve indirim oranları aşağıda detaylıca bulunuyor. Böylelikle oyunların ne kadar indirim aldığını da inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte oyunların hangi tarihe kadar indirimde kalacağı da başlık altında yer alıyor.

En iyi 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar simülasyon, strateji, RP, yarış ve spor türünden kendisini gösteriyor. Günümüzdeki oyun fiyatlarıyla listede yer alan oyun fiyatları karşılaştırıldığında listede yer alan oyunların uygun fiyatlı olduğu görülüyor. Bu nedenle oyuncuların tercih edebileceği oyunların yer aldığını söylemek mümkün. Dilerseniz oyunların Steam mağaza sayfalarına da başlık altından ulaşabilirsiniz. Şimdi listeyi incelemeye başlıyoruz.

Streamer Daily

Bu hafta listeye Streamer Daily ile başlıyoruz. Her oyuncu en az bir kere bir yayıncı olmayı, yüksek izlenme sayısı ve kazancı aklından geçirmiştir. Bu oyun da bu fikre kapılan oyuncular için geliştirildi. Normal satış fiyatı 35 TL olan oyun, yüzde 34 indirim aldı. Bu indirimle birlikte 16,50 TL olan oyun, 18 Eylül tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üzerinde yapılan oylamalarda “Çok olumlu” yorumlara sahip.

Oyunda bir yayıncının gerçek hayatı simülasyon olarak kendisini gösteriyor. Sadece oyun oynamak yerine hayatın kendisini sunan oyun yemek, uyku ve mutluluğu iyi bir dengede tutup çalışılmasını gerektiriyor. Bununla birlikte yapılan her yayında tecrübe kazanarak yeni detayları öğrenmek mümkün.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!