Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Temmuz


28 Temmuz 2020 Salı 14:00
Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Temmuz

Bu haftanın da en iyi 20 TL altı oyunlar listesi ile sizinle beraberiz. Tatil döneminde olunmasıyla birlikte oyun oynamada artış yaşanıyor. Bu artışla birlikte oyun platformu Steam, 20 TL altı oyunlar ile bir kez daha kendisini gösteriyor. Uygun fiyatlı olarak kendisini gösteren oyunlar arasında, oyunculardan başarılı yorum almayı başaran oyunlar da bulunuyor. Listede yer alan bazı oyunların da indirim süreleri bir hayli uzun olarak kendisini gösteriyor.

Bugünkü listede yüksek oranlı indirim alan oyunlar kendisini gösteriyor. Ayrıca aşağıda listede bulunan her oyun için öne çıkan bilgiler ve indirim oranları yer alıyor. Bu oranla birlikte oyunların normal ve indirimli satış fiyatı da başlık altında belirtilmiş durumda. Böylelikle fiyatlarda yaşanan değişimi inceleyebilirsiniz. Ek olarak da oyunun hangi tarihe kadar indirimli olacağı da ilgili başlık altında yer alıyor.

En iyi 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar aksiyon, macera, strateji, RP, simülasyon ve bulmaca türünde kendisini gösteriyor. Yapılan indirimlere bakıldığında da oranların yüzde 25 ile yüzde 85 arasında oluğu görülüyor. Güncel oyun fiyatları incelendiğinde listede yer alan oyunların oldukça uygun fiyatlı olarak kendisini gösterdiği görülüyor. Dilerseniz oyunların mağaza sayfalarına da ilgili başlık altından ulaşabilirsiniz.

Şimdi bir aksiyon ve macera oyunu ile listeye başlayalım.

Tannenberg

Birinci Dünya Savaşı temasıyla kendisini gösteren Tannenberg, normal satış fiyatı olan 39 TL’den yüzde 50 indirim aldı. Oyun bu indirimle birlikte 19,50 TL olarak oyuncularla buluşuyor. Bununla birlikte oyuncular için belirlenen son indirim tarihi ise 30 Temmuz olarak kendisini gösteriyor. Oyun, Steam üzerinde oyunculardan “çok olumlu” derecede yorumlar aldı.

Oyunda Birinci Dünya Savaşının Doğu Cephesi konu ediniyor. Dünyanın içinde olduğu en büyük savaşların ilki olarak görülen bu savaşta, oyuncular 64 oyunculu harekat deneyimini yaşayacak. Stratejinin önemli olduğu oyunda düşman hattını ele geçirmeli ya da kendi bölgenizi savunmalısınız.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Temmuz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Temmuz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 28 Temmuz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!