Okunma

Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı


20 Ağustos 2019 Salı 12:30
Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı

Steam hafta boyu indirimi başladı. Bu hafta da aksiyon oyunlarının takipçilerini mutlu eden Valve, üç oyunda birden fiyat indirimi yaptı. Yaklaşık bir ay sonra çıkacak olan Borderlands 3’ün selefi Borderlands 2, yine bu listede yer alıyor. Peki, başka hangi oyunlar indirimde?

16 yıl önce kurulan ve PC oyunlarına ağırlık veren Valve, hem kendi oyunlarını hem de diğer firmaların oyunlarını bir araya topluyor ve oyunculara büyük bir kolaylık sunuyor.

Steam hafta boyu indirimi fırsatı kapsamında olan yapımlar 

Steam hafta boyu indirimi

Son günlerde oyun fiyatlarının bir hayli artmasıyla birlikte bu tarz fırsatlar oyuncular adına büyük bir avantaj sağlıyor. Özellikle eski ve sevilen oyunların pahalı olması, bu indirimlerin değerini artırıyor. Bu hafta No Man’s Sky hariç diğer iki yapım, bir hafta boyunca indirimli olarak satılmaya devam edilecek.

İndirimde olan oyunların listesi:

No Man’s Sky: (22 Ağustos Perşembe) 75 TL

Sleeping Dogs: Definitive Edition: 13,35 TL

Borderlands 2: 7.75 TL (ek paketleriyle birlikte 12.98 TL)

Platformun ana sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Alala

" Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam’de bir haftalık indirim rüzgarı başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "