Okunma

Steam hafta ortası indirimleri – 15 Ekim


15 Ekim 2019 Salı 23:59
Steam hafta ortası indirimleri – 15 Ekim

Steam hafta ortası indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki fırsatlarda ForagerAncestors Legacy ve Battle Brothers gibi oyunlar indirimle buluşmuş durumda.

Valve hafta başı itibariyle ikinci indirim programıyla karşımızda. Dün yapılan indirimlerde yaklaşık 500 oyun indirimle buluşurken, bugünkü indirimde birkaç tane daha oyun indirime dahil edilmiş durumda.

Steam hafta ortası indirimleri: Foragen, Ancetors Legacy ve Battle Brothers

Steam hafta ortası indirimleri ile birlikte her oyun için farklı sürelerde farklı indirimler sunuluyor. Bazı oyunlar için 48 saat indirim yapılırken bazı oyunlara haftalık olarak indirim uygulanıyor. Bu durumun yayıncı firmanın Steam ile olan anlaşmasından kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Oyunlara ulaşmak için sonraki sayfaları kullanabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Steam hafta ortası indirimleri – 15 Ekim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam hafta ortası indirimleri – 15 Ekim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam hafta ortası indirimleri – 15 Ekim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "