Okunma

Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın


20 Ekim 2019 Pazar 16:00
Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın

Steam birçok oyuncunun kullandığı dijital bir mağaza. İlk çıktığında bu amaç için yapılsa da son yıllarda aldığı güncellemeler sayesinde sosyal medya platformu kadar iş yapıyor gibi duruyor. Ayrıca sesli ve metin tabanlı iletişim üzerine aldığı güncellemeler sayesinde birçok oyuncunun bu işler için ek yazılım kullanmasına gerek kalmıyor. Bugün güzel bir haber ortaya çıktı. Steam indirim tarihleri sızdırıldı.

Steam indirim tarihleri

Steam uzun bir zamandır oyuncuları çekmek için belirli aralıklar ile indirim etkinlikleri düzenliyor. Şirket ayrıca, son zamanlarda bu indirim etkinliklerine mini oyun ekleyerek oyuncular için alışverişi daha eğlenceli hale getiriyor. Ek olarak, indirim tarihlerinde birçok kart ve başarım da elde edebiliyorsunuz.

Steam indirim tarihleri sızdırıldı - 1

Sızan Steam indirim tarihleri şu şekilde:

Cadılar Bayramı İndirimleri: 28 Ekim – 1 Kasım

Sonbahar İndirimleri: 26 Kasım – 3 Aralık

Kış İndirimleri: 19 Aralık – 2 Ocak

SteamDB Twitter hesabı attığı bir tweet ile sızıntıyı başlatan isim oldu. Son olarak, Valve’nin aslında, geliştiricilere bu tarihlerin uygun olup olmadığını sorduğunu belirtelim. Bu sayede geliştiriciler hangi tarihlerde kendi oyunlarına indirim uygulanacağını seçiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın”

 1. Anonim dedi ki:

  abi lütfen önce beni sev. ama harbi sev

 2. Anonim dedi ki:

  Seni seviyom ben abiğ.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Alo abi, ben seni seviyorum

 4. Anonim dedi ki:

  Abi beni sev

" Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam indirim tarihleri sızdırıldı! Cüzdanları hazırlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "