Okunma

Steam Yaz İndirimleri’nde hayatta kalmak!


22 Haziran 2017 Perşembe 18:30
Steam Yaz İndirimleri’nde hayatta kalmak!

Steam Yaz İndirimleri sonunda başladı. Önümüzdeki günlerde farklı farklı oyunların sırasıyla indirime gireceğine tanık olacağız. Peki, herkesin elini kaşındıran ve cüzdanını boşaltan Steam Yaz İndirimleri sırasında hayatta kalmak mümkün mü?

Steam Yaz İndirimleri 2017 rehberi

Bu videomuz ile sizlere Steam Yaz İndirimleri sırasında dikkat etmeniz gerelen maddelerden bahsedeceğiz. Bu önemli maddeler arasında bütçenizi yönetmek, Steam İstek Listesi oluşturmak gibi önemli öneriler bulunuyor.

Elbette tavsiyelerimiz bunlarla sınırlı değil. Bundle fırsatları, 20 TL altı oyunlar ve çok daha fazlası sizin için hazırladığımız bu özel videoda. Üstelik Steam Yaz İndirimleri sırasında her gün tavsiye videoları ve içerikleri ile karşınızda olacağız.

İyi seyirler.

:: Steam Yaz İndirimleri 2017 sizce nasıl başladı?


yazarEmin Çıtak

Tamriel’in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

9 thoughts on “Steam Yaz İndirimleri’nde hayatta kalmak!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  5-10 seneye düşer 😀

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Hocam O Haberin kapak Fotoğrafı ne öle efsane montajlar ve emir … !!!!!!!¡!!!!!!!!!!!¡¡¡¡

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ya arkadaşlar bişey sorucam the elder scrools online oyunu şuan indirimde değil mesela daha sonraki günlerde girme ihtimali varmıdır 4 temuza kadar.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  30 tl ye düşermi hocam ?

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Beklediğim indirimleri göremedim.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Once bağlanmak lazim

 7. SDN Okuru dedi ki:

  steam mağazası çöküp duruyor ve haklı çıktın emin saol gta5 96 tl ama gta5+belli miktarda oyun parası 90 tl 😀 Ama gene pahalı 30 tlye düştüğünde almayı düşünüyorum 😀

Yorum yazın

Geri bildirim