Okunma

Günün Bedava Oyunu: Peggle Extreme


28 Aralık 2010 Salı 10:30
Günün Bedava Oyunu:  Peggle Extreme

Bir oyun düşünün; PC ve Mac sürümleri tüm dünyada 50 milyondan fazla indirilsin. Bir oyun düşünün; iPhone OS ve Xbox Live platformlarında da, bilgisayarlarda gösterdiği başarıyı tekrarlasın. Bir oyun düşünün, Eurogamer’dan 9, IGN’den 9, PC Gamer’den, Official Xbox Magazine’dan 9.5 ve Metacritic’ten 8.5 gibi yüksek notlar kapsın. İşte bu yapıt, ücretsiz olarak karşınızda.

 

 

Ödül Canavarı Oyun

2007’de Game Developers Choice Awards’ta, “En iyi indirilebilir yapım” ödülünü kazanan Peggle Extreme, “Tilt” gibi pek çok aksiyon ögesini içinde başarıyla kaynaştıran bir “Puzzle” oyunu. Üstelik, psikoloji eğitimi veren bazı üniversitelerde araştırma konusu olmuş ve bu araştırmalarda, “Depresyonu yüzde 45 oranında azalttığı” iddia edilmiş.

Yapıt, renkli grafikleri, eğlenceli müzikleri ve müthiş keyif faktörünü tek potada eritiyor. Yapımı indirmek için, Steam‘e üye olmanız ve bağlantıya tıklamanız kafi.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows 2000, XP, Vista, 7
Dağıtımcı: Steam
Geliştirici: Valve
Sistem Gereksinimleri: Windows 2000/XP/Vista, 256 MB RAM, 700MHz, DirectX: 7.0

Peggle Extreme -1

 

Peggle Extreme -2

 

Peggle Extreme -3

 

Peggle Extreme -4

 

Peggle Extreme -5

 

 

:: World Of Goo tarzı, “Puzzle” oyunlarına ilgi duyuyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Oyunu: Peggle Extreme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Oyunu: Peggle Extreme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Oyunu: Peggle Extreme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "