Okunma

STEAMWIN konferansı için tarih belli oldu


02 Kasım 2016 Çarşamba 06:50
STEAMWIN konferansı için tarih belli oldu

Genç kadınlara teknik kariyerlerini sürdürmeleri için ilham vererek, kariyerleri boyunca birikimlerine workshoplar, mentorlar ve networking gibi eğitimlerle destek vermek olan STEAMWIN‘in konferans tarihi belli oldu.

STEAMWIN konferansı için yer ve zaman belli oldu

TurkishWIN ve BinYaprak hem çevrim içi hem de çevrimdışı etkinlikleri için birlikte çalışıyorlar. Bu etkinlikler yarım günlük konferanslar ve canlı yayınlar şeklinde gerçekleşiyor.

İstanbul ve Ankara’da gerçekleşen iki etkinlikte 500 öğrenciyle ulaşan platform, BinYaprak Facebook sayfası üzerinden de yapılan çevrim içi etkinliklerde öğrencilerle buluşmalar yapılıyor.

16-11/02/turkishwin-steamwin-1-638.jpg

STEAMWIN İstanbul Konferansı ise 3 Kasım Perşembe günü Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü‘nde yapılacak. Kayıtlar 10:00’da başlayacak ve konferans 13:00’a kadar devam edecek.

Platform, 29 Kasım’da Ankara Bilkent Üniversitesi, 30 Kasım’da ise Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde olacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" STEAMWIN konferansı için tarih belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere STEAMWIN konferansı için tarih belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda STEAMWIN konferansı için tarih belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "