Okunma

Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı!


17 Mart 2018 Cumartesi 10:00
Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı!

Steve Jobs tarafından doldurulmuş ve imzalanmış bir iş başvurusunun açık artırmaya sunulacağını daha önce sizlerle paylaşmıştık. 50 bin dolar üstü fiyata satılması beklenilen bu belge, gerçekten uçuk bir fiyata alıcısını bulmuş durumda.

Steve Jobs tarafından doldurulan belgeye 174 bin dolar verildi!

Beklenen açık artırma, RR Auction tarafından 8-15 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. Açık artırmada Jobs imzalı iş başvurusu belgesinin 174 bin 757 dolar karşılığında alıcı bulduğu açıklandı. En düşük teklif tutarının ise 5 bin dolar olduğunu not olarak düşelim. Ayrıca, tahmin edilen 50 bin dolar barajının çok kısa sürede aşıldığı paylaşılıyor.

Steve Jobs

Sunulan bir diğer parça ise, yine Jobs imzalı ve 2001 yılına ait Mac OS X teknik kılavuzu oldu. Bu parça için 25 bin dolar üstü fiyat verilmesi tahmin ediliyordu. Kılavuz tam 41 bin 806 dolar fiyatla alıcısını buldu. Son olarak, imzalı gazete kupürü için de 15 bin dolar beklentisi aşıldı ve 26 bin 950 dolar teklifle yeni sahibini buldu.

Görünün o ki Apple kurucularından Jobs’tan geriye kalan şeyler yüksek fiyatlara kapış kapış gitmeye devam edecek.

:: Bu parçalar için verilen paralar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    az bile bence. bunu alan kişiler 10 yıl sonra milyon dolarlara satacak ve benim bu cümlem burda dursun 10 yıl sonra bakarsınız.

" Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steve Jobs imzalı iş başvurusu uçuk fiyata satıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "