Okunma

Sevgili Obama, Bize Bir Steve Jobs Gerek


23 Şubat 2009 Pazartesi 11:08
Sevgili Obama, Bize Bir Steve Jobs Gerek

Global krizin en fazla etkilediği sektörlerin başında otomotiv geliyor. ABD’deki otomotiv üreticilerini korumak amacıyla geliştirilen paketin onaylanmamasının ardından kara kara düşünmeye başlayan sektör yöneticileri, son çare olarak ABD Başkanı Barack Obama’ya bir mektup yazmaya karar verdi.


Steve Jobs, ABD otomotiv sektörünü kurtarabilir mi?

Bilişim sektörü firmalarına danışmanlık yapan General Partner ve Spark Capital firmalarının kurucusu Todd Dagres tarafından kaleme alınan mektup, yenilikçi ürün geliştirme konusunda sıkıntı yaşandığını, özellikle Japon ve Alman rakiplerine karşı rekabet edemediklerinden bahsediyor. Mektuptaki çözüm önerisi ise oldukça ilginç; “Şu sıralar hasta olduğunu biliyoruz, ama Apple’ı ayağa kaldıran Steve Jobs’a General Motor ve Chrysler’ı kurtarmak için ihtiyacımız var, bize yeni ürün geliştirme ve bunları pazarlama konusunda ondan daha iyisini bulamayız, lütfen kendisiyle görüşün ve bizimle çalışmasını sağlayın.”

:: Steve Jobs Başkan ABD Şampiyon!
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sevgili Obama, Bize Bir Steve Jobs Gerek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sevgili Obama, Bize Bir Steve Jobs Gerek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sevgili Obama, Bize Bir Steve Jobs Gerek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "