Okunma

Apple’ın Kurucusunun Yeni İşi


06 Şubat 2009 Cuma 10:47
Apple’ın Kurucusunun Yeni İşi

Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, yeni bir startup şirketi tarafından kadroya alınarak baş mühendis olarak işe başladı. Daha önce Apple’ın kuruluşunda bulunarak Apple I ve Apple II isimli bilgisayarların tasarımında yer almıştı. Hatta bu ürünlerin baş tasarımcısıydı.

Yeni İşveren: Fusion-io

Yeni nesil depolama sistemleri geliştirmeye odaklanan Fusion-io, Woz’u aynı zamanda yönetim kuruluna da dahil etmiş durumda ve kendisinden büyük beklentileri olduğunu da belirtiyorlar. Fusion-io 2006 yılında kurulmuş bir şirket ve flash bellekleri yüksek hacimli profesyonel depolama ürünlerinde ve sunucularda kullanıyorlar.

:: Woz yeni şirkete neler katacak?

Bilgi için: Fusion-io
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’ın Kurucusunun Yeni İşi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’ın Kurucusunun Yeni İşi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’ın Kurucusunun Yeni İşi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "