Okunma

Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor


29 Mayıs 2009 Cuma 05:15
Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor

Şu sıralar hem Avea hem de Vodafone, BlackBerry Storm için bir yandan ön başvuruları alırken, diğer yandan da fiyat açıklamalarında bulunuyor. Oysa üretici firma olan RIM’ın ve başta ABD’dekiler olmak üzere operatörlerin gündeminde Storm 2 bulunuyor.


BlackBerry Storm için ülkemizde ön başvurular alınmaya başladı.

Avea, bu adresten ön başvuruları alırken, başvuru yapan ilk 1000 kişiye 6 aylık interneti ücretsiz vereceğini duyuruyor. Vodafone ise BlackBerry Storm Kampanyası başlıklı bu sayfada 18 ve 24 ay taahhütlü kampanyalarını duyuruyor. Ülkemizde bu gelişmeler yaşanırken ABD’de ise Verizon, yeni Storm 2’yi önümüzdeki 6 ay içerisinde satmaya başlayacağını resmi olarak duyurdu. Storm, 2009 içerisinde ülkemizden önce geçmişe doğru Vietnam, Filipinler ve Malezya’da satışa sunulmuştu.

Storm 2’yi merak edenler, cihazın ilk ortaya çıkan görüntülerini 16 Mayıs tarihli haberimizde bulabilir.

:: Storm’u alır mısınız yoksa Storm 2’yi mi beklersiniz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    storm’u da almam 2’yi de beklemem iphone varken

" Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Biz Storm’u Beklerken Storm 2 Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "