Okunma

Street Fighter V için Hikaye Modu Geliyor!


13 Haziran 2016 Pazartesi 08:15
Street Fighter V için Hikaye Modu Geliyor!

Capcom tarafından piyasadaki yerini alan Street Fighter V‘in Haziran ayı güncellemesi ile birlikte oyuna hikaye modu eklenecek. 

A Shadow Falls ismi ile duyurulan güncelleme, oyuna sinematik olarak yeni bir hikaye modunu dahil edecek. Toplamda 5 bölüm ve iki ayrı hikaye içeriğini içerek olan DLC‘nin süresi ise 3-4 saat arasında değişecek.

Geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto: Online‘da da olduğu gibi, Street Fighter V‘in en büyük güncellemesi olacak olan bu DLC içeriğine, serinin geri kalan karakterleri de eklenecek.

Bu karakterlerin henüz kim olundukları bilinmiyor ancak detaylı bilgilerin E3 2016‘da gelmesi bekleniliyor. Hikaye modu ile ilgili olarak yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda PC ve Sony PlayStation 4 için piyasadaki yerini alan Street Fighter V, bugüne kadar her iki platformda toplamda 1.4 Milyon adet satış başarısına ulaşmıştı. Oyunun DLC’leri ile birlikte bu satış rakamı da ikiye katlanmıştı.

Tüm seri, bugüne kadar 38 Milyon satış başarısını yakalamıştı. Serinin en çok satan oyunu Street Fighter II ise 6.3 Milyon satış başarısına ulaşmıştı.

:: Street Fighter V’in hikaye modunu oynayacak mısınız?
yazarTayfun Kumaş

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Street Fighter V için Hikaye Modu Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Street Fighter V için Hikaye Modu Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Street Fighter V için Hikaye Modu Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "