Okunma

Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi!


02 Şubat 2016 Salı 14:00
Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi!

Son birkaç yıldır sanal gerçeklik hayranları gözünü Ant Simulator’a dikmişti. Dünyaya küçük bir karıncanın gözünden bakma fırsatı bulduğumuz, bir koloniyi yönettiğimiz bağımsız oyundan beklentiler gayet yüksekti. 2014 yılında Kickstarter ile bağış toplayarak projeyi bir üst seviye çıkarma planları vardı.

Maalesef bu planlar suya düştü. Projenin başındaki isim Eric Terenshiki, Ant Simulator’ın iptal edildiğini ve şirketten ayrıldığını duyurdu. Sebep olarak ise şirket ortaklarının toplanan parayı restoranlarda, barlarda, striptiz kulüplerinde yemesini gösterdi.

Eric Terenshiki’nin ortaklarına yapabileceği maalesef hiçbir şey yok. Şirket ortakları harcanan bu parayı iş toplantısı olarak göstererek bu olayı yasallaştırmışlar. Şirket ortakları ile Terenshiki’nin 11 yıllık bir geçmişe sahip olması da cabası.

Terenshiki’nin bu olayı geç fark etmesi maalesef projenin iptali ile son buldu. Terenshiki bunun tek seçeneği olduğunu söyledi. Projenin devamı söz konusu bile değil zira şirket ortakları projeyi devam ettirirlerse büyük bir dava ile karşı karşıya kalacaklar.

İşlere baştan başlayacağını da belirten geliştirici yeni projeleriyle önümüzdeki dönemlerde karşımıza çıkacak. Oyunun geliştirilmesine katkıda bulunan bağışçılarında para iadesi alacaklarını söyledi.

Bu olay Kickstarter projelerine olan güveni sarsacak gibi görünüyor. Bağışta bulunup yıllarca beklemenin ardından projenin iptal edilmesi oyuncuları da üzdü.

Kaynak: Destructoid

:: Ant Simulator’ın ilginç iptal kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFatih Koç

Bilgisayar Mühendisliği okuyan Fatih, bir yandan da teknoloji, oyun ve sinema sektörüyle ilgileniyor. İnternet ile tanıştığı günden beri MMO oynuyor ve oyun yapımcısı olma yolunda ilerliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Aferin size çok güzel ummah ummah 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Habere gel aga

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kul hakkı…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İşte bu 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Turabi bunu sevdi :ad

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Başlığı düzgün koysanız görende strip club dava açtı sanat

 7. SDN Okuru dedi ki:

  striptiz :=)

 8. SDN Okuru dedi ki:

  😀

" Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Striptiz Kulübü Ant Simulator’ı İptal Ettirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "