Okunma

Sucker Punch Yeni Elemanlar Arıyor


03 Şubat 2014 Pazartesi 07:00
Sucker Punch Yeni Elemanlar Arıyor

Sony‘nin yeni nesil konsolu PlayStation 4′e özel olarak piyasaya sürülecek olan inFamous Second Son‘ın son rütujlarını gerçekleştiren Sucker Punch bir yandanda yeni oyununun çalışmalarına başlamış.

Sucker Punch, kendi resmi sitesi üzerinden verdiği iş ilanında çeşitli programla dalları için yeni elemanlar aradığını duyurdu. Bu duyurunun en önemli noktası ise, aranan elemanların inFamous Second Son projesi haricinde çalışacak olması.

Diğer bir deyişle Sucker Punch, inFamous Second Son projesi dışında çalışacak yeni programcılar arıyor. Bu da stüdyonun yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başladığı anlamına geliyor. Bakalım Sucker Punch yeni oyununu resmi olacak ne zaman duyuracak.

:: Sizce Sucker Punch hangi Sony platformu için yeni bir oyun geliştiriyor?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sucker Punch Yeni Elemanlar Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sucker Punch Yeni Elemanlar Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sucker Punch Yeni Elemanlar Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "