Türkiye’nin en başarılı Youtuber’ı: Sude


2017-02-16 03:30:00
Türkiye’nin en başarılı Youtuber’ı: Sude

Her geçen gün binlerce yeni kanala ev sahipliği yapmaya başlayan ve televizyonun yerine geçmeyi hedefleyen Youtube’da, birbirinden farklı türde içerikler yayınlanıyor.

Maalesef, ülkemizde oyun ve challenge akımına katılan kanallarını bir kenara bıraktığımızda, benzersiz içerikleri ile üst seviye kalite sunan oldukça az kanal bulunuyor.

Sizlere bugün, 1 hafta gibi kısa bir sürede Türkiye’nin fenomeni haline gelen ve Youtube’da içerik üretmekte olan Sude‘den bahsetmek istiyoruz.

Sude, Youtube kanalında sizleri bekliyor!

Oyuncak koza tv erdem isimli bir Youtube kanalına sahip olan dünyalar tatlısı Sude, bir yandan yeni videolar çekmeye devam ederken, diğer yandan Lösemi yani kanser ile savaşıyor.

17-02/16/koza-tv-erdem.jpg

1 hafta içerisinde 85 bin aboneye ulaşan Sude’ye, daha iyi videolar çekebilmesi için Türkiye’nin dört bir yanından hediyeler gönderilmeye devam ediliyor.

ShiftDelete.Net ailesi olarak sizlerden ricamız, Sude’nin kanalına abone olmanız ve videolarına yapacağınız yorumlar ile ona olan desteğinizi bildirerek mutlu olmasını sağlamanız.

Dünyalar tatlısı Sude’nin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını ve her zaman destekçisi olacağımızı unutmamasını diliyoruz.

:: Sude’nin Youtube kanalına abone oldunuz mu? 


 • yazarMehmet Ali Ertunç

  2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Türkiye’nin en başarılı Youtuber’ı: Sude” üzerine 16 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Keski kanal ismine KOZA TV demeseymis, Allah sifa versin.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   ALLAH ŞİFA VERSİN

  3. SDN Okuru dedi ki:

   ben de yıllardır SDN okuyorum bazen aldığınız reklamlar olsun yayınladığınız haberler olsun çok eleştiriyoruz fakat bu konularda da her zaman bilinçlenmemizi sağlıyorsunuz teşekkür ederiz. Herkes abone olsun ve küçük bir çocuğun hayallerine mutluluğuna katkıda bulunsun çünkü onun ihtiyacı var bu mutluluğa. Ve kimse saçma sapan yorum atmaz bunu tartışmamız bile komik eleştirilecek bir şey asla olamaz bu küçük kardeşimiz yaşamayı bizden daha az hak etmiyor tabi ki.

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Hayat zor bir sınav. Sağlıklı doğan ve şükretmeyen insanlar ne büyük bir yanlışın içindeler.

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Birde mustafa eren can var onada uğrayın derim

  6. SDN Okuru dedi ki:

   kızın haberi yok o yazdığınız durumdan, kaldırın o özel durumunu !!!

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Al bir tane daha "Mobil cihazlara ve donanıma oldukça fazla ilgi duyan Mehmet Ali" Yani Ali mobil cihazlara ve donanıma olabildiğince ilgi duyan birisidir. Elinden geldiği kadar yeterli derecede ilgi duyuyor. Hatta epeyce ilgi duyduğunu bile söyleyebiliriz"! Arkadaşlar sözlüğe bakın sözlüğe!

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Maşallah tatlılığa bak Allah bağışlasın

  9. SDN Okuru dedi ki:

   "oldukça az kanal ***** derken kanal sayısının "çok az" olduğunu düşünmüyorsunuz sanırım. Yani olabildiğince kanal var. Hatta yeterince kanal var diyorsunuz sanırım değil mi? Ya da "olabildiğince az kanal var zaten daha da azaltmaya gerek yok" anlamında. Ya gözünüzü seveyim bir sözcüğü kullanmadan önce açıp bir zahmet sözlüğe bakın.

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Allah sifa versin butun hastalara

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Ekşi detected.

  12. SDN Okuru dedi ki:

   Küçücük kaderine aldanmayan masum bir çocuk. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur yavrucağız. Desteklerimizi eksik etmeyelim hiç bir zaman.

  13. SDN Okuru dedi ki:

   Insallah sagligina kavusur.

  14. SDN Okuru dedi ki:

   Keşke Youtube a katılmasaydı. Destekler bittikten sonra dalga geçmeye başlarlar. Kilo sorunu olan 11 yaşındaki kızada başta destek verdiler desteği kesince herkes dalga geçmeye başladı. Youtube ta daha çok psilolejisi bozulur. Yorumları kapatmalı bence.

  15. SDN Okuru dedi ki:

   Allahım tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah minik kızımızı

  16. SDN Okuru dedi ki:

   Sizleri uzun yıllardır takip ederim. Türkiyenin devi haline gelmiş bir teknoloji kanalınız oldu , tebrik ederim. Fakat buna rağmen alçakgönüllü halinizi değiştirmeyip aynı ruhla devam ettiğiniz ve bu tarz durumlardaki SOSYAL SORUMLULUK haline gelen duruşunuzu bozmadığınız için ayrıca teşekkür ederim…İyiki varsın shiftdelete…

  Yorum yazın