Okunma

iPod Hediyeli Eğitim


08 Haziran 2009 Pazartesi 09:34
iPod Hediyeli Eğitim

Sun Eğitim Hizmetleri tüm Sun eğitimlerinde bir kampanya başlattı. Kısa bir süre için 5 günlük 2 adet eğitim programına kaydolan herkese bir adet 4 GB kapasiteli iPod Shuffle hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 30 Haziran 2009 tarihine kadar 2 adet 5 günlük eğitim programına kaydolmak ve sipariş sırasında “Priority Code WW49SHF” bilgisini belirtmek gerekiyor. Kazanılan iPod Shuffle’lar, katılımcılara eğitimlerin tamamlanmasının ardından gönderilecek.


Dünya çapında 500 binden fazla Sun sertifikalı BT profesyoneli bulunuyor.

En son teknolojilerin ele alındığı Sun eğitimleri yüksek niteliklere sahip yetkili Sun eğitmenleri tarafından veriliyor ve standart sertifika sınavları ile destekleniyor. Sun eğitim ve sertifikasyonuna sahip yazılım geliştiriciler daha geniş iş olanaklarına sahip olma şansı yakalıyor.

Eğitimin Kazandırdıkları

Sun teknolojileri ve süreçleri konusunda sertifika programlarına katılan uygulama geliştirme ekipleri üst düzeyde operasyon performansı kaydediyor. Sertifikalı sistem yöneticisi sayısı yüksek ekipler, kurumsal sunucularının yüzde 20’sinden fazlasını merkezi olarak yöneterek verimliliği ve güvenilirliği artırıyor. Çalışanlarının yüzde 50’den fazlası Java teknolojisinde sertifikalı olan uygulama geliştirme ekipleri, sertifikalı çalışanı olmayan ekiplere oranla yüzde 40 daha fazla uygulama geliştirme performansı sergiliyor. Sun sertifikalı sistem yöneticilerinden oluşan ekiplerin kurulum taahhütlerini yerine getirme başarısının yüzde 88 olduğu belirtiliyor.

Sun eğitim ve sertifika programları hakkındaki tüm bilgilere sun.com/training/ adresinden, tüm Sun eğitimlerine ise bu adresten ulaşılabiliyor.

:: Bu alanda eğitim almayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Sun Microsystems
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPod Hediyeli Eğitim”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kayıt yaptırana ipod hediye eden bir kurumu ve verdiği eğitimi ciddiye almak gerçekten zor. Eğitim sonu çubuk çektirip “bedava eğitim” yazılı çubuğu bulana bir eğitimi ücretsiz verseler, şu yaz aylarında daha çok tutulur gibi. Serin serin!

" iPod Hediyeli Eğitim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPod Hediyeli Eğitim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPod Hediyeli Eğitim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "