Okunma

Sun ve Microsoft Sanallaştırmayı Anlattı


21 Mayıs 2009 Perşembe 11:02
Sun ve Microsoft Sanallaştırmayı Anlattı

Sun Microsystems ve Microsoft‘un ortaklaşa düzenlediği “Agile Infrastructure to beat the downturn – Virtualisation Solutions for IT and Business Advantage” (Ekonomik Durgunluğu Yenmek İçin Çevik Altyapılar ve Sanallaştırma Çözümleri) başlıklı etkinlik bu sabah İstanbul’daydı.


Sanallaştırma çözümleri etkinliğine yoğun bir ilgi vardı.

13 Mayıs’ta Washington’da başlayan etkinlikte Microsoft ve Sun Microsystems işbirliğinden doğan sanallaştırma çözümleri tanıtılıyor. İki firma, Windows Server 2008 Hyper-V, Microsoft Exchange Server 2007, Microsoft Office SharePoint Server 2007, Microsoft SQL Server ve Windows Essential Business Server‘ın aralarında bulunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı.

İki firmadan üst düzey yöneticilerin sunum yaptığı etkinlikte Microsoft adına David Hayes söz alırken Sun Microsystems‘den Matt Wolf ve AJ Kreshock konuştu. Programda ayrıca Avanade Inc.’den Patrick Cimprich ve Noel Wilson ile Avanade UK’den Thanh Trinh de birer sunum gerçekleştirdi.

:: Sanallaştırma hakkında neler biliyorsunuz?

Bilgi için: Sun Microsystems / Microsoft
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sun ve Microsoft Sanallaştırmayı Anlattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sun ve Microsoft Sanallaştırmayı Anlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sun ve Microsoft Sanallaştırmayı Anlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "