Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı


17 Ağustos 2020 Pazartesi 11:30
Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı

Yeni Sünger Bob filmi, salgından dolayı sinemalar kapandığından beri en iyi açılış hafta sonunu gerçekleştiren yapım oldu. Ancak yine de 1 milyondan az kazanan The SpongeBob Movie: Sponge On The Run’ın koltuğu çıkacak olan yeni filmlerle sallanabilir.

Yeni Sünger Bob filmi gişede öne çıktı

2020, pandemi nedeniyle sinema sektörü için garip bir yıl olmaya devam ediyor. Sektörün kalbi Amerika’da en büyük hasılatı Bad Boys For Life filmi yaparken, Mart ayının ortalarından bu yana 1 milyon dolar barajını aşabilen film olmadı. Ancak yeni Sünger Bob filmi buna çok yaklaştı. Box Office Mojo’nun aktardığı verilere göre, 14-16 Ağustos hafta sonu yapımları arasında SpongeBob: Sponge on the Run Mart ayından bu yana en güçlü açılışı yaptı. 300 perdede yayınlanan film yapımcısına 900 bin dolar hasılat kazandırdı. Rakamlara bakıldığında ise çoğu yılın standartlarından oldukça düşük olduğu görülebiliyor. Ancak 2020 koşullarında incelendiğinde oldukça yüksek olduğu görülüyor.

Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı

2021 yılında CBS All Access ile tam erişime açılacak yapım için ilk sinema planları iptal edilmişti. Ancak bir noktada sınırlı bir serbest bırakma kararı verildiği görülüyor. Box Office’in yayınladığı verilerde ikinci sırayı ise The Tax Collector filmi aldı. Önceki haftalarda gişe rekorları kıran yapımlara baktığımızda ise Jurassic Park ve Star Wars: Empire Strikes Back gibi eski yapımların yer aldığını görüyoruz. Ancak yeniden salonlarda oynatılan yapımlarla ilgili herhangi bir gelir bilgisi bu haftalık paylaşılmadı.

Öte yandan 2020 yılında vizyona girmesi planlanan büyük yapımların arasında yeni James Bond filmi No Time To Die, Wonder Woman 1984 ve Black Widow yer alıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok düşük ya üzdü.

" Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sünger Bob filmi pandemiden sonra en iyi açılışı yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
 2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
 3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
 4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
 5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
 6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
 7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
 8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
 9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
 10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!