Okunma

Sunny Standında MSI Gösterisi


14 Ekim 2010 Perşembe 08:22
Sunny Standında MSI Gösterisi

Sunny’nin ev sahipliğini yaptığı gösteride firmanın yeni ürünlerini görmeye gelen ziyaretçiler bir süpriz ile karşılaştı.

Intel ve MSI’ın katkılarıyla gerçekleştirilen hız aşırtma gösterisinde, Intel’in hali hazırdaki en güçlü işlemcisi 6 çekirdekli Intel Core i7-980X Extreme Edition işlemcisinin sınırları zorlandı. (6 Çekirdekli Intel Test Merkezinde)

Hız aşırtma gösterisinde Intel ve MSI’ın bileşenleri kullanıldı

 

Askeri Sınıf Bileşenler

Sıvı nitrojen (LN2) ile -100 dereceye kadar soğutulan işlemciye  MSI’ın Askeri Sınıf bileşenlere sahip üst seviye anakartı BigBang XPower eşlik etti. (MSI Military Class Hakkında Her Şey)

Yapılan denemelerde gün sonunda ziyaretçiler 6.3 GHz’lik bir işlemci frekansına şahit oldu. Bu frekansla 3.33 GHz’de çalışan 6 çekirdekli işlemcinin performansı neredeyse ikiye katlanmış oldu.

:: Hız aşırtma yapıyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sunny Standında MSI Gösterisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sunny Standında MSI Gösterisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sunny Standında MSI Gösterisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "