Etohum’da Keyifli Sunum


06 Mart 2009 Cuma 09:17
Etohum’da Keyifli Sunum

2008 yaşında başlayan Etohum projesi geçtiğimiz günlerde destek vereceği, yatırımcılarla buluşturup güçlenmelerine aracılık edeceği 15 girişimi tanıtmıştı. Bu girişimlerin tanıtımıyla ilgili toplantılarına devam eden Etohum’un dün akşam Maçkolik Complex’te gerçekleştirdiği etkinliğin konuşmacısı Sunumax oldu.


Sunumax’in kurucuları Sadık ve Cem Kocabaşa kardeşler.

Oldukça keyifli geçen etkinlikte kendilerini katılımcılara anlatan Sunumax.com’dan Sadık ve Cem Kocabaşa kardeşler gelen soruları da içtenlikle yanıtladılar. 1986 ve 1990 doğumlu kardeşler Sunumax’in kurulduğu 8 ay öncesinden bugüne kadar ne aşamalardan geçtiğini ve önümüzdeki dönemle ilgili planlarını da paylaştılar.

Sunumax Nedir?

Sadık Kocabaşa, Sunumax’i web sayfasına gerçek bir karakter koyma olarak tanımlıyor. Bu şekilde statik bir içerikten çok daha fazlası sunulabiliyor. Sunumax’in dikkat çeken müşterileri arasında Sabancı Holding ve Migros da bulunuyor. Sabancı Holding’in yenilenen internet sitesi için bizzat Güler Sabancı kamera karşısına geçerken; Migros’un Ramazan ayındaki kampanyası için gerçek ve oyuncu davulcularla çalışılmış. Şirketin internet sitesi önünde konuşturduğu isimler arasında Nadide Sultan ve Seda Sayan da bulunuyor. Bir diğer isim ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek. Gökçek, kişisel internet sitesinde ziyaretçilerini kendi konuşmasıyla karşılıyor.

Gelecek Planları

Sunumax’in önümüzdeki dönem planları arasında yurt dışına açılmak da bulunuyor. Etkinlikte bu konuya da değinen Sadık ve Cem Kocabaşa kardeşler, Tayvan ve Avustralya’da ön hazırlıkların başladığını belirtti. Kuruldukları tarihten bu yana iki büyük grubun Sunumax’ı satın almak istediğini de açıklayan Kocabaşa, ‘doku uyuşmazlığı’ nedeniyle vazgeçtiklerini belirtti.

:: Sunumax’in bulunduğu sitelere hiç denk geldiniz mi?

Bilgi için: Sunumax
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Etohum’da Keyifli Sunum konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Etohum’da Keyifli Sunum ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Etohum’da Keyifli Sunum ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  2. 2 Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın! Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın!
  3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!