Okunma

Sunumlar İçin Özel Cihaz


09 Şubat 2011 Çarşamba 15:22
Sunumlar İçin Özel Cihaz

Genius‘un yeni piyasaya sürdüğü Media Pointer 100 adlı ürününü tanıttı. Sunum  yapanlara özel olarak tasarlanan cihaz perde ya da büyük ekran cihazlara hitap ediyor.

Özellikleri Neler?

2,4 GHz kablosuz teknolojisini kullanan cihaz alıcısından 10 metre uzakta bile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Özellikle iş yerlerinde düzenlenen toplantı, konuşma ya da eğitimlerde kullanılmak amacıyla geliştirilen ürün kullanıcıların daha anlaşılır sunumlar yapmasına katkıda bulunuyor.

Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan Media Pointer 100 ile sunumun sayfaları arasında ileri geri dolaşabilir, tek bir ekranla görüntüyü tam ekran yapmak mümkün. Ürünün fiyatı ise 50 lira olarak açıklandı.

:: Sunum yaparken bu tarz yardımcı cihazlar kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sunumlar İçin Özel Cihaz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sunumlar İçin Özel Cihaz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sunumlar İçin Özel Cihaz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "