Okunma

Süper Kahramanlar Hayli Bekletecek


30 Mart 2009 Pazartesi 06:00
Süper Kahramanlar Hayli Bekletecek

Marvel’in Gazillion ile birlikte geliştireceği Marvel Universe adlı MMORPG, anlaşılan hiç de baştan savma bir şekilde hazırlanmayacak. Zira Marvel yetkilisi Simon Philips, oyunun en erken 2012 yılında piyasaya sürülebileceğini belirtti.

Bu süre içinde Iron Man 2, Spider-Man 4 ve Captain America gibi Marvel filmlerini bünyeye alacak olan biz oyun severlerin, üç yıl içerisinde tam olarak Marvel havasına girmemiz isteniyor da olabilir.

Marvel Universe için kafalarında birçok farklı senaryonun bulunduğunu belirten Philips, deneme yanılma yöntemiyle en iyisini bulacaklarına inanıyor. Bakalım oyun çıktığında, üç yıllık beklemeye değecek mi.

:: Marvel dünyasında geçen bir MMORPG üç yıl beklenir mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Süper Kahramanlar Hayli Bekletecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Süper Kahramanlar Hayli Bekletecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Süper Kahramanlar Hayli Bekletecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "