Okunma

Super Street Fighter 4’de Nostalji


06 Kasım 2009 Cuma 09:46
Super Street Fighter 4’de Nostalji

Çocukluğunu 90’larda yaşayanlar mutlaka Atari (Arcade) salonlarına bir kez gitmiştir. O dönem bir oyun vardı ki, onda ustalaşanlara kara kuşak almış gibi saygı duyulurdu. O yapımın adı Street Fighter‘dı. Herkesin favori bir karakteri olan  oyunda en çok ilgi çeken şey bölüm aralarında çıkan arabayı parçalama yarışmasıydı.

Çoğu insan için bu bölüm rakiplerini dövmek kadar önemliydi. Önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacak olan Super Street Fighter 4‘le eskiden bu oyunu efsane yapan her şey geri dönüyor. SF 1’den karakterler dışında araba parçalama bölümü de oyuna eklendi. Üstelik online özellikler sayesinde, kimin daha hızlı araba parçalayacağını tüm dünya öğrenecek. Ancak yapımın ek paket olmaması ve SF 4 sahiplerinin aynı oyunu tekrar almak zorunda olmaları ise madalyonun öteki yüzü.

:: Araba parçalamayı özlediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Super Street Fighter 4’de Nostalji”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    SF2 den sonrası yalan. Hiz zevk alamiyorum sf4 oynarken.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ne satın alması yaw 😀

" Super Street Fighter 4’de Nostalji konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Super Street Fighter 4’de Nostalji ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Super Street Fighter 4’de Nostalji ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "