Okunma

Super Street Fighter IV, Sokağa Çıkıyor


07 Aralık 2010 Salı 07:30
Super Street Fighter IV, Sokağa Çıkıyor

Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Super Street Fighter IV, oyun makinelerinde güncel bir şekilde yer bulacak. Öyle ki, ataricilerde oyun müptelalarının beğenisine sunulacak olan Super Street Fighter IV’te, iki özel karakter yer alacak. (F1 2010 PC İnceleme)

 

Yeni Karakterler Eklendii

#http://download.gametrailers.com/gt_vault/13875/t_superstreetf4arcadee_newfeatsnfighters_jp.flv#

 

Bunlardan biri, serinin müdavimlerinin çok iyi bildiği Ryu’nun şeytani versiyonu olacak! “Evil Ryu” adıyla ekrana gelecek olan karakterin haricinde, bir de Akuma’nın alternatifi yer alacak. “Oni Akuma” adına sahip olan yeni karakter, Japon inanışında (Oni) güçlü, şeytani dev anlamına geliyor.

:: Yeni karakterler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Super Street Fighter IV, Sokağa Çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Super Street Fighter IV, Sokağa Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Super Street Fighter IV, Sokağa Çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "