Okunma

Süper Wi-Fi’a Bir Adım Kaldı


31 Ocak 2011 Pazartesi 17:00
Süper Wi-Fi’a Bir Adım Kaldı

Google operasyonlar müdürü Larry Adler, geçtiğimiz gün itibariyle yaptığı açıklamada, internet alanında devrim yapacak bir teknolojinin yolda olduğunu ifade etti. Federal Communications Commission’ın da (Amerika Federal İletişim Komisyonu) bu yeni servis için hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu bildirildi.

Larry Adler, “Google, süper Wi-Fi’ın geliştirilmesinde önemli katkılarda bulunuyor. Elimizde bulunan her şeyle, yeni yapıyı destekleyeceğiz. Artık internetten süper hızlı televizyon seyretmek ve inanılmaz bant genişlikleri mümkün olabilecek. İletişim Dairesi de, gerekli olanakları sağlamak için çabalıyor. Süper Wi-Fi, çok yakında gerçekliğe kavuşacak” açıklamasında bulundu.

O Bir Kuş, O Bir Uçak, O Süper Bir Wi-Fi

An itibariyle, projeye destek verenler arasında Omsearch, Frequency finder Inc., KB Enterprises LLC ve LS Telcom, Key Badge Global LLC, Neustar Inc., Spectrum Bridge Inc., Telcordia Technologies ve Wsdb LLC. gibi önemli servis sağlayıcılar yer alıyor.

:: Süper Wi-Fi projesi hakkında neler düşünüyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Süper Wi-Fi’a Bir Adım Kaldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Süper Wi-Fi’a Bir Adım Kaldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Süper Wi-Fi’a Bir Adım Kaldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "