Okunma

SüperCan Hediyeleri Kazanın


01 Temmuz 2011 Cuma 12:30
SüperCan Hediyeleri Kazanın

Marvel karakterleri ve SüperCan‘ın maceraları oyun dünyasında kendine özel bir kitle yakaladı. Ücretsiz olarak dağıtılan bu oyun, büyük ilgi çekti.

SüperCan‘ın çevre dostu ve eğitime yönelik yapısı sayesinde ülkemizdeki oyun sektörüne olan olumsuz bakışlar da yavaş yavaş düzelmeye başlıyor.

Hediyeleri Nasıl Kazanacaksınız?

Peki, ülkemizin ilk süper kahramanına ait eşyaları evinizin bir köşesinde de görmek ister misiniz? SüperCan ve Marvel karakterlerine ait olan özel hediye çantalarını ve yemek kitaplarını kazanmak içni özel yarışmamıza katılın.

Tek soruyu bilin ve bilgilerinizi bize yollayın. Çekilişle bu hediyelerden birini kazanın. Peki, neler kazanacaksınız? SüperCan plaj çantası, Marvel karakterlerinin çıkartmaları, posterler ve özel oyuncaklar.

Yarışmaya katılmak için bu adrese tıklayabilirisiniz.

:: SüperCan’ın devam oyununda neler görmek istersiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SüperCan Hediyeleri Kazanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SüperCan Hediyeleri Kazanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SüperCan Hediyeleri Kazanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "