SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında


29 Temmuz 2011 Cuma 20:18
SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında

Marvel karakterleriyle güçlerini birleştiren SüperCan, yeni maceralara doğru hızla koşuyor. Çevre dostu kahraman 2 Eylül‘de gösterime girecek olan Kaptan Amerika: İlk Yenilmez filmiyle de boy gösteriyor.

Çevreyi Korumak İçin Omuz Omuzalar

Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Kaptan Amerika‘yla birlikte maceraya atılacak olan SüperCan için yeni bir video yayınlandı. Bu videoda hem SüperCan’ın hem de Kaptan Amerika’nın ortak özellikleri anlatılıyor.

Daha önce Thor, Spider-Man ve Iron Man 2 içinde özel video çalışmaları yayınlanan SüperCan ayrıca çocukları Facebook aracılığıyla sosyalleştiriyor da.

:: SüperCan oyunun devam bölümlerinde neler görmek istiyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

41 yorum - “SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  arkadaşlar bir de ‘OSMANLI MEDENİYETİ’ oyunu çıkacak sanırım mayısta o da ilk strateji oyunu olacak. tamamen Türk oyunu ve Age of ve total war karışımı bir oyun

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  ya arkadas supercan neymıs marvelle ne alakası var kaptan amerıca ne yapsın bu bebeyı ne sacma 😀

 3. Ziyaretçi dedi ki:
 4. Ziyaretçi dedi ki:

  SüperCan bence dahada gelişmeli.

 5. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı speedy Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  o zaman neden Türk oyunudur destekleyelim sektör gelişsin diyoruz kılıf arıyoruz ki? reklam bu parayı veren düdüğü çalar deseniz ben daha samimi bulucam sizi

  Bu mantıkla Türkiye bir oyun sektörünün gelişmeyeceğini daha öncede yazdım şimdi de tekrarlıyorum. Türkiye’de her şey çok ucuz ve kimsenin kimseye güveni yok. Böyle bir millette hiç bir sektör gelişmez. Gelişenlerde 5 yılda bir kriz yaşamaya mahkum olur.

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  o zaman neden Türk oyunudur destekleyelim sektör gelişsin diyoruz kılıf arıyoruz ki? reklam bu parayı veren düdüğü çalar deseniz ben daha samimi bulucam sizi

 7. Ziyaretçi dedi ki:
 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Süper Can Captan Americaya karşı

 9. Ziyaretçi dedi ki:
 10. Ziyaretçi dedi ki:
 11. Ziyaretçi dedi ki:
 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Süper can ve müttefik kaptan Amerika.

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Çocuklar için güzel bir oyun. Ancak sdn’nin neden bu kadar abartıp özel bölüm açmış anlayamıyorum. Türk oyunu demişsiniz. Nihayi taşıdır demişsiniz. O zaman İstanbul Kıyamet Vakti, Mount and blade, i can footbal gibi türk oyunlarına neden özel bölüm açmıyorsunuz ?

 14. Ziyaretçi dedi ki:
 15. Ziyaretçi dedi ki:
 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Bir de bu aralar bir haber okuduydum Rusyanın cumhurbaşkanı ya da başbakanı wow tarzı ( İnternet aracılığı ile oynanan bir oyun ) bir rus oyunu istediğini söylemişti .

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Dedektif Fırtına, Lale Savaşçıları gibi oyunları oynamayan arkadaşlar son 10 yılın Türk yapımı oyunlarını anlatıyor. Oysa Dedektif Fırtına bizim çocukluğumuzun en eğlenceli oyunuydu. O zamanlar Advanture popülerdi, o tarzında grafikleri pek iyi olmazdı.

  Kabus 22 denilen oyun ilk başta FPS başlayıp sonra Vestel’in bütçesiyle tekrar yazıldı. Kabus 22 ilk duyrulduğunda zamanının en iyi oyunlarıyla grafiksel olarak yarışacak diye tanıtılmıştı. Teknoloji videoları da ö***** />

  Crysis bir başarı ama bizim ülkemizden çıkmadı. Türk oyun sektörüyle milliyetçliğin ilgisi yok. Çek’ler süper oyunlar yapıyor. Çünkü hükümet milli oyun sektörü geliştirmek için, yapımcılara özel indirimler uyguladı.

  Biraz dünyada oyun pazarının hacmini araştırın. Burada hala oyun çocuk işi iyi grafikler sayılıyor. Bugün Hollywood bile oyunların yanında çaresiz.

  Türk halkı olarak hemen istiyoruz ki birileri ülkemizde Modern Warfare 2 yapsın. Oluşmamış bir sektör emeklemeden büyümez. Bu ülkede sektör niye büyümedi, şuradaki sayfalarca yorumlardaki saçma sapan düşüncelerin 20 senedir devam ettiği için.

  Türk filmlerini abi çok dandik ehehe ehe diye küçümseriz. Türk çizgi roman çıkar almayız. Türk animasyon filmleri yapılır izlenmez. Oyunlar yapıılr satılmaz kötü yorumlar bu ne ya Türk mürk dinlemem ***** />

  Bu adamlar niye ülkemize oyun yapsın, devlete stüdyo açtığı için vergi versin. Kazançları yok, bir de cepten para verecekler. SüperCan iyi bir platform oyunu. Halkımız genelde, her oyunu oynadığı için tutup Crysis ile platform oyununu bir biriyle karşılaştırı***** />

  Platform oyunları zaten süper grafik sunmaz. Dünyanın en çok satan platform oyunu olan Mario’da Crysis grafiği mi var?

  @KZY acitasyon filan demişsin de, sektörden haberin yok sanırım. Türk Telekom benim firmam mı? Sobee benim mi? Satışlarının parası bana mı geliyor? Niye tutup acitasyon yapayım?

  Bu ülkede böyle giderse hiç bir zaman Türk oyun sektörü olmayacak. Adam gider Almanya’da yapar biz de oynayıp vay be Türk oyunu deriz.

  Burada olsa, gidip orada sadece tester olsan para alacaksın. Şimdi nedir olay, biz fahiş fiyatlarla Crysis 2 alıyoruz, Almanya kazanıyor. Oradaki insanlar stüdyodan kazanıyor.

  Bu kafalar değişmezse, hala bozuk korsan oyunlarla kırk tane crack yöntemiyle oyun oynamaya devam ederiz.

 18. Ziyaretçi dedi ki:
 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Yardımda bulunsunlar derken ***** o Marvel’a para vereceklerine yok şu kahraman bizim oyunda olsun bu kahraman bizim oyunda olsun diye o parayı versinler Boğaz Harbi ekibine de bizi bizim tarafımızdan anlatan bir savaş oyunu çıksın.

 20. Ziyaretçi dedi ki:
 21. Ziyaretçi dedi ki:

  Boğaz Harbi ekibine yardımda bulunmasınlar oyundan 1 gram anladıkları yok….

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk oyunu olarak neleri duydum sö***** 22, Pusu, Koridor son olarakta Sü***** asla ve asla Türk oyunu değ***** başında 3 tane Türk bulunmaktadır.Firma Almanya’dadır vergileri bilmem neleri falan Alman hükümetine gider oyun satışlarının geliri falan firmanın ***** />

  Ha şöyle bir yararı vardır belki de diğer firmalar Crysis’in türkçe versiyonun iyi sattığını görmeye başladı ki bence fazla satmadı.Şimdi çoğu popüler oyunun Türkçe versiyonu da ***** 3, Gran Turismo 5.Sony açıklama yapmıştı sanırsam oyunlara Türkçe dil ekleyeceği yönü***** satışa çıktıktan sonra da Electronic Arts bu başarıdan sonra biz de oyunlarımıza Türkçe dil seçeneği ekleyebiliriz demişti ki Ubisoft bile Assassin’s Creed Revelations için sorulan oyun türkçe olacak mı sorusuna olabilir cevabı vermiş***** />

  Bence Türk oyun sektörünün mihenk taşı kabus 22***** oynamadım ama müthiş olduğuna eminim ki kabus 22yi süpercan grafikleriyle satışa çıkarsalar yabancı ülkelerde bile alacaklar olacaktır.

  Arkadaşımızın dediği gibi pusu’yu da araştırdım o da çok güzel bir oyuna benziyor grafiklerini yenilesinler ***** Boğaz Harbi diye bir oyun çıkacaktı.Bu Sobee niye gidip en ufak bir yardım sunmuyor o arkadaşlara ? Türk Telekom değil mi işte ne kadar kızsan ***** şu Boğaz Harbi çıkarda Süpercan’dan daha iyi olur ki olacağına eminim çıkarsa. Saçma sapan süper kahramanlar için Marvel’la anlaşan Sobee şu Boğaz Harbi’nin ekibine azcık yardımda bulunsa kötü mü olurdu ?

 23. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı speedy Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Ben derdimi anlatamıyorum galiba 3D olmadıktan sonra bizi adam yerine koyan olmaz yoksa flash oyunlar falan yapıyoruz okey batak cayır cayır

  3d veya 2d farketmez.

  Mario’da oyundur Crysis’te.

  Gerçek anlamda Dünya’da satılan ilk oyundur… ve bir başlangıçtır.

  ———- Post added at 11:32 ———- Previous post was at 11:31 ———-

  Sektörde gayet hızlı ilerliyoruz problem yok….

 24. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı speedy Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Ben derdimi anlatamıyorum galiba 3D olmadıktan sonra bizi adam yerine koyan olmaz yoksa flash oyunlar falan yapıyoruz okey batak cayır cayır

  3d veya 2d farketmez.

  Mario’da oyundur Crysis’te.

  Gerçek anlamda Dünya’da satılan ilk oyundur… ve bir başlangıçtır.

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  Elimizdeki imkanları zihniyet yüzünden kaybediyoruz her konuda sadece oyun sektöründe de değil. Gündem de assassin’s creed bile osmanlı tarihini ele alip oyuna ekleyebilirken biz hala gereksiz oyunlarla kendimizi göstermeye çalışıyoruz. Sağlam bir proje ile herhangi x firmasına teklif ile bile oyun yapılabilirken biz yerimizde sayıyoruz. Oyun sektörüne 2050’lerde belki gireriz.

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Pusu: Uyanış, Infosfer(3TE Games) tarafından geliştirilerek, Yoğurt Teknolojileri tarafından dağıtılan, Türkiye’nin tür olarak ilk 3D aksiyon oyunudur.

  Ben derdimi anlatamıyorum galiba 3D olmadıktan sonra bizi adam yerine koyan olmaz yoksa flash oyunlar falan yapıyoruz okey batak cayır cayır

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  Sobee ile başlamıştır

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  crytek’in Türk oyun sektörüyle hiçbir alakası yok sahibinin Türk(Alman vatandaşı,gurbetçi) olması dışında, faydası varmıdır Türkçe oyun oynuyorsunuz faydası o. Diğer yandan Türk oyun sektörü sobee ile falanda başlamadı gerçek anlamda

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben Cevat Yerli yerinde olsam Türk çalıştırmam zaten ofisimde. Hangi Türk zihniyetinde o fikirler çıkacak ki ? Türklerin yaptıkları oyun film anime vs. göz önüne alırsak hangisinde başarı var ? Bilim kurgu ve teknoloji adına tam anlamıyla kısırız. Bu Türk kullanıcılar yada programcılar tarafından değil bu konuyu ele alan üst mevkiler yüzünden bu şekilde. Milliyetçiyiz her zaman savunuruz ama gerçekçi de olmamız ***** />

 30. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı MirAge42 Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Türk oyunu olarak süpercan gözükecekse hiç gözükmesin daha iyi. Bir Türk evladı yapıyor Crysis oyununu ve Türküm diyerek çıkıyor. Türk oyun sektörüne de elbet katkısı olacaktır.

  hocam süpercan konusunda haklısın.

  Türküm diyor ama sadece biz duyuyoruz batının oyun sitelerinde bu haberler az paylaşılır.Ve Crysis türk oyunu değil.hiçbir katkıda bulunmadı he hiçbir katkıda bulunmadı derken türk oyun sektörüne katkıda bulunmadı fakat oyunu ısrarlar türkçe çıkarmaları oyunların türkçe çıkması konusunda büyük katkı sağladı.

  Son olarak Crytek’te çalışan kaç Türk var ?

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk oyunu olarak süpercan gözükecekse hiç gözükmesin daha iyi. Bir Türk evladı yapıyor Crysis oyununu ve Türküm diyerek çıkıyor. Türk oyun sektörüne de elbet katkısı olacaktır.

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  @MirAge42

  türk oyun sektörü crysis ile asla başlamamıştır.hiçbir şey bilmeyip milliyetçilik yaparsanız böyle saçma sapan yorumlar ***** />

  Dünyada kimse Crysis i türk oyunu olarak gö***** />

  Eğer crytek oyunları ile başlayacak olsaydı farcry ile başlardı çıktığı zaman crysis kadar sükse yapmıştı…

  Sonuç olarak crysisin türk oyun sektörüne hiçbir faydası ***** color="#b22222">kesinlikle türk oyunu değ***** />

  Türk oyun sektörü gerçek anlamda Sobee oyunları ile başlamıştır…

 33. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı MirAge42 Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Türk oyun sektörü Crysis ile başlamıştır. Cevat Yerli’nin desteğiyle devam edecektir. Sırf reklam için imajınızı bozmayın.

  Bence de… Süpercan ne ya

 34. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk oyun sektörü Crysis ile başlamıştır. Cevat Yerli’nin desteğiyle devam edecektir. Sırf reklam için imajınızı bozmayın.

 35. Ziyaretçi dedi ki:
 36. Ziyaretçi dedi ki:
 37. Ziyaretçi dedi ki:

  Fazla iyi niyetlisiniz oyun sektörü süpercanla falan oluşacak iş değil bu da benim fikrim, ha desteklersiniz tabi orası ayrı.
  Kolay Gelsin

 38. Ziyaretçi dedi ki:

  Marvel karakteri olmayıpta bu evrende gözüken ilk karakter SüperCan. Şimdi, koskoca Marvel’ın izin vermeden böyle bir tanıtım kampanyası yapılacağını mı sandınız arkadaşlar? Transformers’ta olduğu gibi filmle birlikte çocuklara sürprizler yapacaklar.

  SüperCan gereksiz diyen bence gerçek oyuncu değildir. Çünkü bu Türk oyun sektörü için bir mihenk taşı. İnsanlar cesaretlenecek bu ilgiye ve sponsorluğa. Daha iyi projelerle Türk Telekom’a gelecekler. Ya da rakiplere gidecekler böylece çok daha iyi oyunlar göreceğiz.

 39. Ziyaretçi dedi ki:

  tam aynı şeyleri yazacaktım benden önce yazmışlar bu nedir abi süpercanmış bilmem ne her hafta düzenli haberi çıkıyor sitede sponsorunuz Türktelekom zorla yaptırıyor anladıkta olmuyor yani. Bide üşenmemişler montaj yapmışlar filmlerin fragmalnlarının aralarına kesip kesip eklemişler süpercan kaptan amerikanın yanındaymış omuz omuzaymış kaptanın haberi varmı bundan gelde gülme.

 40. Ziyaretçi dedi ki:

  super can ne ya ) komedi gibi Hayir kaptan amerika ile ne alakasi var ) yada spiderman ile. flash tv ye dondu burasi

 41. Ziyaretçi dedi ki:

  Supercan çok abartılmadı mı ya ? Çok düşük gereksiz bir oyun.

" SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SüperCan Kaptan Amerika’nın Yanında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
 2. 2 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
 3. 3 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
 4. 4 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
 5. 5 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
 6. 6 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
 7. 7 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
 8. 8 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 9. 9 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 10. 10 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG