Okunma

SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi?


03 Haziran 2011 Cuma 19:00
SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi?

Türk Telekom‘un katkılarıyla hazırlanan SüperCan oyununda tüketiciler Marvel karakterleriyle birlikte maceraya atılıyor. Doğa katliamı yapan robotlara karşı savaşa SüperCan  için bu macera tek başına üstesinden gelebileceği kadar basit değil.

Marvel Şövalyeleri SüperCan’a Yardım Ediyor

Yardım çağrısı üzerine ülkemize gelen kahramanlar SüperCan’a yer yer yardım edip onlarla birlikte robotlara karşı savaşıyor.

Peki SüperCan oyununda hangi kahramanlar ona yardım ediyor? Tüm bu robotların arkasında kim var? İşte oyunun arka yüzü.

Spider-Man


Gerçek adı Peter Parker olan Spider-Man, SüperCanı kendine bekleyen bir kumpastan kurtarıyor. Can’a kahramanlar hakkında bilgi veren Spider-Man yine kendine has espri anlayışını konuşturuyor.

Iron Man


Gerçek adı Tony Stark olan Iron Man parası sayesinde geliştirdiği zırhlarla kahramanlık yapıyor. SüperCan’a teknolojik cihazlarını geliştirmesi konusunda fikir babalığı yapan Iron Man kahramanımızın başı sıkıştığı zaman onun için yolu açıyor. Ayrıca Can’ın uçmasını sağlayan JetPack Stark’ın imzasını taşıyor.

Hulk

Bir deney kazası sonucunda Hulk’a dönüşen Doctor Bruce Banner, SüperCan’ın hayatını kurtarıyor. Can’ın kazanamayacağı bir savaş sırasında ortaya çıkan Hulk onu ölümdem kurtarıyor.

:: Oyunun devamında hangi kahramanları görmek istiyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yaw bırakın şöle süpercan falan oyunalrını biraz tarihinizi oyuna çevirin osmanlı ordusunu çizin modelleyin hücum marşını koyun gavurlar korksunalr hıtman 5 gibi oyunalr üretin bu nedir ya cod2 gibi oyunumuz bile yok daha

  2. SDN Okuru dedi ki:

    overr!

" SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SüperCan’a Kimler Yardıma Geldi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "