Superonline da AKK’yi kaldırdı!


29 Nisan 2017 Cumartesi 05:00
Superonline da AKK’yi kaldırdı!

Ülkemizde internet kullanıcılarının en büyük problemi olan Adil Kullanım Kotası‘nı TurkNet’in ardından kaldıran bir diğer internet servis sağlayıcısı ise Superonline oldu.

Superonline’ın Fiber internet altyapısına sahip olan kullanıcılara hitap eden Fiber Platin Kampanyası’nda 100 Mbps’e kadar AKK’siz internet imkanı sunuluyor.

Gelin, şimdi Fiber Platin Paketler Kampanyası‘nın detaylarına hep birlikte göz atalım.

AKK olmayan Fiber Platin Paketler Kampanyası!

Superonline, bulunduğu bölgede fiber internet altyapısı bulunan kullanıcılara kampanya kapsamında 25 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps olmak üzere toplamda dört farklı hız seçeneği sunuluyor.

17-04/29/superonline-fiber-platin-paket.jpg

24 aylık sözleşme karşılığında 25 Mbps hız sunulan paket için 89 TL, 35 Mbps hız sunulan paket için 139 TL, 50 Mbps hız sunulan paket için 169 TL ve son olarak 100 Mbps hız sunulan paket için 299 TL talep ediliyor.

Superonline yaptığı açıklamada farklı servis sağlayıcısından hizmet alan kullanıcılara, kampanyaya geçiş sırasında yansıtılabilecek olan iptal bedelini ödeyeceğini belirtti.

:: Superonline’ın yeni Fiber Platin Paketler kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

96 yorum - “Superonline da AKK’yi kaldırdı!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  S,T,AS,eee süperonlayn, sen millete bu zamana kadar, müşteri Gözü ile bakan değil, yolunacak kaz gibi gördünüz anlaşılıyor, artık kaz yok size arpa da yok, artık türkcel super online mı, asla, siz bana öyle bakarsanız, bende size böyle bakarım, evlada

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Abi almayın yahu etmeyin gitmeyin. Gerekirse boykota kadar götürmeli vatandaş bu işi. Ben bugün 59 TL fiyat ile kullandığım internete BTK düzenlemesinden sonra neden 89 TL vereceğim arkadaş! Hız artıyorsa bu bir nimet değil ki. Ezelden beri zaten sunman gereken hizmet bu senin. Bugüne kadar sunmadın, sunamadın. Şimdi o eksikliğini giderip nimet gibi sunup milletin cebine bakıyorsun. Bi ben miyim bu durumu saçma bulan, gören? Anlamıyorum arkadaş yahu…

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Gece Gölgenin Rahatına Bak Bide Dön Türkiyedeki İnternet Fiyatına Bak

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Yıl Olmuş 2017 Kazakistandan bile uzaya çıkmışlar bizdeki internetin fiyatına bak

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  yeni devlet kurulunca internet, telefon ve tv yayınları başka bir çok devlet hizmeti gibi hepsi bedava ve kusursuz olacak, ve anayasal hak olarak güvence altına alınacak. bunun için şavaş gerek. kaç kişi var onurlu bir ölümü

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Tam bir rezalet. İlla halkı karşılarına alacaklar. Bu kadar insan birleşip devlete şikayette bulunduktan sonra firmalar geri dönüşü olmayan bir yola girecek. Hükümetle ters düştükten sonra gelsin cezalar, 2 kat vergiler de aklınız başınıza gelsin. Çakallar fiber kablo döşememek için fiyat yükseltmişler.

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  89 liraya 25mbit hız ve hiç azalma yok 50gb kotalı adsl için 50 60 lira verildiğine göre çok da pahalı değil hatta ucuz bile

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  89 lira nedir kardeşim dalga mı geçiyo bu vicdansızlar devlet adam gibi el koyamadı şu internet denen illete

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  süperonline akk'yi kaldırdıktan sonra varsayım üzerine o gelecek bu gelecek haberleri çıkmaya başladı bu da türk telekomun bir oyunudur işine gelmediği için forum yöneticileriyle anlaşma sağlayarak halkı yönlendirecek kadar düşmüşlerdir.

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  süperonline akk'yi kaldırdıktan sonra varsayım üzerine o gelecek bu gelecek haberleri çıkmaya başladı bu da türk telekomun bir oyunudur işine gelmediği için forum yöneticileriyle anlaşma sağlayarak halkı yönlendirecek kadar düşmüşlerdir.

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Siyas

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK lı tarifeler kalkıp Kotalı Tarifeler geri gelecekmiş. Ek 1 GB kota 1 TL olacakmış.

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Lütfetmişler. Bir de haber sitelerinde çıkıyor güya kotayı kaldırdı diye. Düzenbaz bunlar.

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu sitede yorum yazanlar Türkiye' de mi yaşıyorlar yoksa yurtdışından mı yorum yazıyorlar yada bu internet servis sağlayıcı şirketlerin gönüllü avukatlığını mı yapıyorlar belli değil .Bence 16 mbps sınırsız fiyatı 200 tl ,
  25 mbps 250 tl , 50 mbps 300 tl olmalı ki bu arkadaşların gönlü olsun.

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  Turk net kullaniyorum, su tabloyu gorunce ne kadar mantikli bir secim yaptigimi anliyorum.

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Turknet kullan kardeşim. İnternette kopma yaşarsansa da bi tane 20 tl ye wi-fi adaptörü al, 2 saniyeye hemen bağlanıyor. Başka bi sorun yaşarsan da iptal edersin. Ben 1 aylık değil de 3 haftalık kullandım. Kalan 1 haftanın iadesi (12 tl)için benden iban numaramı istediler. Torrentten indirme yaparken hızım 2.1 i nadiren de olsa gördüm. Sadece kopma sorunu yaşıyordum onu da wi fi adaptörle rahat rahat çözdüm.

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  adil kullanım kalkmış yerine kota gelmiş komedi ya adil kelimesini kaldırmışlar sadece kota hala duruyor. adil kullanım kotası aşıldığında 1gb 1tl olacak atıyorum benim hattım 50gb ben bu ay 100gb kullandım diyelim ödemem gereke rakam 110 tl haber yapıyorsunuz yaptığınız haber eksik düzgün haber yapın.

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  Turknet fiberin adresime gelmesini bekliyorum. Hem

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu fiyata buna hizmet demek aptallık, bunu başarı veya iyi bir şey gibi sunmak bana göre tamamiyle ahlaksızlıktır. Tüketici olarak ne zaman iyi bir hamle beklesek bir şekilde çarpıtılarak insana layık hizmeti insana hakaret fiyatlarla önümüze koyuyorlar.
  Tüm internet kullanıcıları olarak ortak tepki koyup hak arayışına girmeliyiz.

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu zaten hep vardi hatta suan isyerimizde 24 hizi ve sinirsiz kotali versiyonu kullaniyoruz

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  sanki fiberi heryere veriyorlar bi yurtdışı internet fiyatlarına baksın vicdansızlar..

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK kalkmış olabilir ama kota sistemi geri geldi. İnanmayanlar superonlinenın duyuru kısmına bakabilir. Sizi gerçekten rahat bırakacaklarını mı sandınız? Bir engel kalkarsa daha beteri eklenir. Şirketler için bu her zaman böyledir. Uzun zaman önce benim yazdığım yorum vardı zaten bunun hakkında, akkyi kaldırırlarsa daha beterini çıkarırlar demiştim ve eksi lincine uğramıştım resmen. Yazık…

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Fiyatlara bak. Parayı ver AKN kaldıralım diyor. TurkNet candır. Gerçekten mükemmel bir hizmet kalitesi var. TurkNet'e geçin bence AKN kalksa bile.

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Teknolojide yeni herşey önce ok pahalıdır.bi 6 ay bekleyin zaten yasal olarak belli bi hızın altında veremiycekleri için eski kotalar çöpe gidicek mecuren fiyatlar düşer.

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  kampanya fıyatı ne kadar sürleri 24 aymı bi türlü haberleri doğru anlatmıyorsunuz

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Türknet sayesinde taahhütsüz paketlere geçiş yaptı ttnet ve süper online Türknet sayesinde AKK kotası kalktı ve kalkıyor sizde hata hepiniz Türknete üye olun bir kaç yıl içinde adamlar size daha hızlı kaliteli ve ucuz internete kavuştursun yaparsa Türknet yapar öbür türlü kaninizi emmeye devam ederler

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  Super online ve ttnet kullanacağınıza Türknete geçiş yapın adamlar size İnternetin kralını daha ucuza sağlar

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  ulan angutlar adam gibi başlık atın turknet ücretsiz kaldırdı. Superonline ücretli kaldırdı.

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Akk kalkana kadar ne kadar kar etsek iyidir yoluna gitmişler kolay değil tabi kar elde etmek kullanıcı dostu bu firmaları kutlamak lazım böyle her şeye sorgusuz sualsiz kabul eden insanlara az bile milletin totoşuyla güldüğü hızlara şu fiyatların yarısından daha azına simetrik hız kullanırken biz akk kaldırdı diye şu tabloya seviniyoruz bu zihniyete böyle muamele

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  Kaldırın kaldırabildiğiniz kadar.. Elbet gün gelecek bu millete size kaldıracak.

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Size de yaranılmıyor arkadaş akk kalkıyor vay niye pahalı 25mb sınırsız akk sız 89 tl nesini beğenmiyorsunuz

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  ohaa fiyatlara bak ,şuan cep telefonuyla bırlıkte89 lira verıyorum 50 mb hız 125 kota var,1 mayıstan sonra hız 16 ya düşcegıne göre bu paketler çöp 🙂

" Superonline da AKK’yi kaldırdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Superonline da AKK’yi kaldırdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Superonline da AKK’yi kaldırdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)