Okunma

Süreyya Ciliv, Zirveden Seslendi


12 Kasım 2014 Çarşamba 13:20
Süreyya Ciliv, Zirveden Seslendi

Bu yıl gerçekleştirilen Turkcell Teknoloji Zirvesi’nin ayrı bir önemi var. Türkiye’nin en çok aboneye sahip iletişim şirketi Turkcell, dün yaptığı kutlama ile 20. yılını kutladı ve bugün gerçekleştirilen etkinlikte de, iş ortaklarıyla bir araya geldi.

:Turkcell Kurumsal ile ilgili gelişmeleri takip etmek için LinkedIn sayfasını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz…

Turkcell Teknoloji Zirvesi için oluşturduğumuz özel sayfada, önemli etkinliğe ait en güncel haber ve videoları paylaşmaya devam ediyoruz. 

Önemli başlıkları sizler için derledik

Elde edilen başarıların mimarı Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv, Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde yaptığı sunumla bu zirvede olmanın sırlarını ve gelecek hedeflerini anlattı.

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Süreyya Ciliv, Zirveden Seslendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Süreyya Ciliv, Zirveden Seslendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Süreyya Ciliv, Zirveden Seslendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "