Okunma

Sevdiklerinize Sürpriz Yapın


23 Kasım 2008 Pazar 22:18
Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Hediye paketlerinizin içerisine güzel bir not veya bir demet çiçek koyarak sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız Surprise Maker ile paketlerinizi birkaç dakika içerisinde tamamlayıp gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz.

Paket Tam İstediğiniz Gibi

Programın ana penceresinde sol tarafta yer alan bölüm paketleriniz; sağ taraftaki bölüm ise paketlerinize yerleştireceğiniz sürpriz hediyeleriniz için tüm düzenlemeleri içeriyor. Paket ve hediyelerinizi programın verdiği gibi kullanma imkanınız bulunduğu gibi Modify Picture bölümünden isteğinize göre çevirebilir, üstlerine yazılar yazabilir veya boyutlarını değiştirebilirsiniz.

Ses de Ekleyebilirsiniz

Sürpriz paketlerde ses efektleri olmazsa olmazdır. Bunu bilen yazılım oldukça farklı ses dosyaları ile birlikte geliyor. Üstelik bu ses dosyaları tam üç farklı aşamada çalınabiliyor. Hediye paketlerinize parola koyarak başkalarının görmesini engelleyebildiğiniz yazılımda ayrıca paketlerinizi doğrudan arkadaşlarınızın e-posta adreslerine gönderme şansınız da bulunuyor.

 


İndirin

Surprise Maker ile yapabileceğiniz sürpriz paketlerden bir örnek görmek istiyorsanız buradan gerekli dosyayı indirebilirsiniz.

Programın bu sürümü 15 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 15 günden sonra da kullanabilmek için  19,95 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın  (2,5 MB)

 

:: Öğretmenler günü için özel bir paket hazırlar mısınız?


Bilgi için:
HotBounce
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sevdiklerinize Sürpriz Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sevdiklerinize Sürpriz Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sevdiklerinize Sürpriz Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "