Okunma

Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı!


09 Kasım 2018 Cuma 14:01
Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı!

Bilgisayar oyunculuğu konusunda büyük yeri olan ve neredeyse tüm PC oyunlarını içerisinde barındıran Steam‘e yeni güncelleme yayınlandı. Yayınlanan Steam güncellemesi sohbette, Windows’ta, Dualshock 4 ve Xbox kontrolcüsünde yaşanan sıkıntıları gidermeye yönelik.

Steam güncellemesi sayesinde PS4 ve Xbox gamepad sorunları giderildi

Gelen yeni güncelleme ile Steam üzerinde birlikte yaşanan ufak tefek sıkıntılar giderildi. Büyük ekran chatine “oyuna davet etme seçeneği getirildi. Bunun yanı sıra Mac OS X Mojave platformunda stream servisi geçici olarak kaldırıldı.

Sanal gerçeklik için klavye gösterme ve geri seçeneği eklendi. Gelen güncellemenin son güncelleme olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her gelen güncellemenin belirli konularda performans artışları sağladığını ve çeşitli noktalarda kararlılığı artırdığını belirtelim.

Dualshock 4 ve Xbox kontrolcüsü ile oyun oynamayı seven kişilerin bu güncelleme sayesinde daha rahat bir oyun deneyimi elde edebileceğini belirtmemizde fayda var. Çünkü güncellemenin ana konusu bilgisayara bağlanan kontrolcülerin daha rahat çalışabilmesine odaklanıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı!”

  1. Anonim dedi ki:

    Peki Shadow Warrior 2’nin bunla ne alakası var?

" Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sürpriz Steam güncellemesi yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "