Okunma

Sürücülere para kazandıran uygulama!


15 Şubat 2017 Çarşamba 11:00
Sürücülere para kazandıran uygulama!

Groupama, güvenli ve kurallara uygun sürüşü teşvik etmek amacıyla kasko müşterileri için ‘Kaskopilot’ adında yeni bir mobil uygulamayı hayata geçirdi.

Daha uygun şartlarda kasko edinmek mümkün

TechInside‘ın haberine göre, GPS üzerinden gidilen mesafe, ortalama hız ve seyahat haritası gibi bilgileri görüntüleyen ve sigortalıya raporlayan uygulama, detaylı bir analiz de çıkarıyor.

Ani fren, ani hızlanma, viraj hızı, sürüş hızı ve yol tahmini faktörlerini göz önünde bulundurarak sürücüye ait profil skoru oluşturan Kaskopilot uygulaması, 100 puan üzerinden skora göre de puanlama yapıyor. 3 aylık periyotlardaki sürüşleri baz alarak 75 ve üzeri skorları ödüllendiriyor.

Groupama’dan Kasko poliçesi olan, poliçe vadesi bitiş tarihine 1 ay kalmış ya da poliçe başlangıç tarihinden en fazla 1 ay geçmiş olmak şartıyla, Kaskopilot kullanan iyi sürücüler 1 yıl içerisinde Kasko poliçe tutarlarının toplam yüzde 25’ine kadar e-para kazanabiliyor ve Groupama sanal kartlarına topladıkları e-paraları internet üzerinden yaptıkları tüm alışverişlerde anında kullanabiliyorlar.

Uygulama sayesinde, her bir sürüşün ardından sürücü hangi noktada aşırı hızlandığı, nerde ani fren yaptığı vs. gibi verileri harita üzerinde görebiliyor. Güvenli ve iyi bir sürüş için gerekli ipuçlarını öğrenen ve sürüş skoru üzerinden geri bildirim alarak sürüş yeteneklerini geliştirebilme şansı elde eden sürücüler, iyi sürüş performansları karşılığında ödüllendiriliyorlar.

:: Uygulama hakkında fikirlerinizi alalım.

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Sürücülere para kazandıran uygulama!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  …EY BENİM AHTİ YARİM…GÖNLÜMÜN TAHTİ YARİM..YÜZÜNDE GÖZ İZİ VAR….SANA KİM BAKTİ YARİM…karacaoğlan..dan..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  BU KIZ çok güzel…maşallah…maşallahh..
  Ne güzel yaratmış seni yaradan.. güzel kız..
  bize böylesi nasip olmazki başımızın üstünde taşıyalım..diyor şair..
  bize nasip olan da ya hortlak veya şişman..veya kemik yığını.hahahaaa
  inşallah cennette böylelerini RABBİMİZ bize de nasip eder..
  amin..el fatihaaaaaaaaaaa………..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Uygulama güvenlik konusunda pek açık yazmamış popüleritesi artınca ne olduğu anlaşılır böyle bir uygulama normalde cok faz rahabet görcektir ama tc kimlik ve plaka konum servisinin aktive edilmesiyle yanlış ellerde kötü sonuç doğracaktır

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sanal para mı, doğrudan indirim olsaymış daha iyi olurmuş.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Kasko kapsamı nedir. Yine görünmeyen kelimeler ile bi numara çekerler haberimiz olmax

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama olmuş keşke tüm araçlarda böyle bir kit olsa ve cezalar buna göre verilse ve sigorta ve kasko fiyatlarını belirlese bu puan belki insanlar daha dikkatli olmaya mecbur kalırlar yoksa öğreneceğimiz yok

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Tebrikler güzel bir uygulama

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Bataryayi somurur bu uygulama.

" Sürücülere para kazandıran uygulama! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sürücülere para kazandıran uygulama! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sürücülere para kazandıran uygulama! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "