SW: Jedi Fallen Order, yeni nesil grafiklere kavuşuyor


29 Nisan 2021 Perşembe 22:22
ABONE OL
SW: Jedi Fallen Order, yeni nesil grafiklere kavuşuyor

Star Wars hayranlarına müjde. Yayıncılığını EA‘in yaptığı ve Repawn Entertainment tarafından geliştirilen Jedi Fallen Order, PS5 ve Xbox için yenileniyor. 2019 yılında PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen oyun, daha iyi grafiklere ve 4K desteğine kavuşuyor.

Hali hazırda PS5 ve Xbox Series X / S versiyonu olan oyun,  bu konsollarda geriye dönük uyumluluk sayesinde çalışıyor. Bu nedenle Oyunun PC versiyonu yeni nesil konsollara göre çok daha iyi duruyor. Ancak Electronic Arts tarafından yapılan açıklama bu durumun değişmek üzere olduğunu ortaya çıkardı.

Star Wars Jedi Fallen Order güncellemesi yolda

Hakkında henüz çok fazla detay bilinmeyen güncelleme, oyunu yeni nesil konsollar için optimize edecek. Böylelikle Jedi Fallen Order, hem PS5 hem de Xbox Series‘de çok daha iyi gözükecek. Önceki nesilde 1080P ve 30 kare saniye ile kısıtlı kalan oyun, daha yüksek çözünürlük ve kare hızı destekleyecek.

Star Wars

Respawn Entertainment tarafından bu yaz yayınlanması beklenen güncelleme, hali hazırda oyunu satın almış kişilere ücretsiz verilecek. Özellikle son dönemde bazı geliştiricilerin, yenilenmiş versiyonlar için tam oyun ücreti istediğini düşünürsek, bu haber oyuncuları olukça sevindirecek gibi duruyor.

Oyunun konusu

Order 66 ile bir anda karşı saflara katılan klon askerleri ile yok edilen Jedi düzeni sonrasını konu alan Star Wars: Jedi Fallen Order, o dönem bir Padawan iken, diğer pek çok Jedi ve Padawan gibi çareyi kaçıp saklanmakta bulan Cal Kestis‘in hikayesini konu alıyor. Saklanarak yaşamını sürdüren Cal, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken, bir yandan da imparatorluk ile mücadele ediyor.
yazarOğuz Çakır

1998 yılında Samsun’da doğdu. Uzun yıllardır meraklısı olduğum teknolojiyi, inceliyor ve yakından takip ediyor. İstanbul Üniversitesi'nde eğitimime devam ederken, bir yandan da ShiftDelete.net için teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" SW: Jedi Fallen Order, yeni nesil grafiklere kavuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SW: Jedi Fallen Order, yeni nesil grafiklere kavuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SW: Jedi Fallen Order, yeni nesil grafiklere kavuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!