Okunma

Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin!


10 Aralık 2015 Perşembe 07:00
Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin!

Yer bildirim uygulaması olan Swarm, Ağustos ayının sonlarında aldığı yeni güncellemeyle birlikte her check-in başına jeton veren sistemi kullanmaya başlamıştı. Bu sistem kullanıma sunulduktan hemen sonra, kullanıcılar arasında bitmek bilmeyen bir check-in çılgınlığı başlamıştı. Bugün yayınlanan yeni güncelleme ise jeton sistemine yeni özellikler kazandırıyor.

15-12/10/swarm.png

Yeni güncelleme ile kullanıcılar jeton bakiyelerini daha önceki check-inlerinde kazandığı etiketlerinin seviyelerini yükseltmek için kullanabilecekler. Yani bu demek oluyor ki, okullarla alakalı bir etiketin seviyesini arttırırsanız bu etiketin olduğu bir mekanda check-in yaptığınız zaman 2 kat daha fazla jeton kazanacaksınız. Tabi bu yükseltilmiş etiketler sadece 1 hafta boyunca geçerli. 1 haftanın sonunda eski haline dönecek.

:: Swarm kullanıyor musunuz?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Gereksiz birşey. Swarm'ı eğlenceli hale getirmeye çalışıyorlar. Ama gereği yok

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Windows Phone i

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ne kadar gereksiz

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Onun yerine check-in yapanlarını tümünü görebilsek daha iyi olur

" Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Swarm’da Etiketlerin Seviyesini Yükseltin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "