Okunma

Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz!


23 Haziran 2015 Salı 05:00
Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz!

Foursquare uygulamasını Foursquare ve Swarm olarak ikiye ayırdığında bazı kullanıcılar öne çıkan özelliklerinin, uygulamadan çıkarılmasından mutlu olmamıştı. Örneğin; Swarm uygulamasında bir mekanda check-in yaptığınızda diğer kullanıcılarla açılan yeni rozetler ve mayor ünvanı için yarışamıyordunuz. Görünüşe göre Foursquare yönetimi kullanıcıların isteklerine kulak açtı ve bu sayede bir kez daha en sevdiğiniz mekanın mayor’ü olabileceksiniz.

15-06/22/tumblr_inline_nq3mz6fdyk1qzxhga_500.png

Check-in’ler Boşa Gitmeyecek

Şirket resmi blog sayfalarında yaptıkları açıklamada daha önce yapmış olduğunuz check-in‘lerin boşa gitmeyeceğini de açıkladı. Eğer son 30 gün içinde bulunduğunuz mekanda en çok check’in yapan kişi sizseniz Mayor ünvanı ve taç etiketi sizin olacak. Daha önce Foursquare uygulamasında kazandığınız rozetler henüz geri gelmeyecek olsa da onun yerine 100’den fazla etiket kazanma şansınız da bulunuyor.

:: Mayor’luk uygulamasının geri gelmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarTurgay Oğuzhan

Teknoloji tutkunu ve profesyonel okçu olan Turgay Oğuzhan 3 yaşındayken evine gelen Atari 2600 ile oyun ve teknoloji hayatına başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bizim insanımızın kullanmaması gereken bir uygulama ego tatmininden başka bir halta yaramıyor
  benim gibi bir mekan hakkında bilgi edinmek isteyenler için şahane bir uygulama daha önce gitmediğim ama gideceğim yer sayesinde bilgi ediniyorum
  ayrıca harita işide görüyor yeni gitmek istediğim bir yeri navigasyon sayesinde buluyorum

 2. SDN Okuru dedi ki:

  mesajları silme yine yok

 3. SDN Okuru dedi ki:

  foursquare içinden check-in daha mantıklıydı..mekan için yorum ve check-in birlikte daha iyidi..swarm limon sıktı işin içine

" Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Swarm ile Yeniden Mayor Olabileceksiniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "