Okunma

Super Mario Odyssey PC’de!


10 Eylül 2018 Pazartesi 13:26
Super Mario Odyssey PC’de!

Switch emülatörü Yuzu, inanılmaz bir hızla gelişmeye devam ediyor. Ocak ayından beri geliştirilmekte olan Yuzu adlı Nintendo Switch emülatörünün geliştiricileri, sadece 9 ay içerisinde Nintendo Switch’e özel olarak yapılmış Super Mario Odyssey‘i 10-70 fps civarında açabilmeyi başardı.

Şu an biraz fazla render sorunu ve kararlılık problemleri ile oynanabilir seviyede olmaktan uzak olsa da, geliştiriciler aynı sorunlardan muzdarip One Piece Unlimited Worl’u de 2 ay gibi bir sürede 60 fps ve render sorunsuz olarak çalışacak duruma getirmeyi başarmışlardı.

Yuzu ile Mario Odyssey kısa sürede PC’de oynanabilir seviyede olacak!

Bir başka emülatör olan Ryujinx adlı emülatörün geliştiricileri ile ortaklaşa çalışan geliştiriciler, emülatör tarihinde görülmemiş bir hızla ilerleme kaydetmekteler. Bu hızda geliştirme süreci devam ederse, sadece 3-4 hafta gibi bir süre sonra Super Mario Odyssey bilgisayarlarda oynanabilir hale gelmiş olacak.

Önemli Not: Geçen hafta Yuzu emülatöründen 60 fps oynuyormuş gibi kayıt alabilen bir yazılım yayınlandı. İnternetteki “60 Fps Oynama Ayarları” gibi videolarda paylaşılan dosyalara inanıp, olası virüslü dosyaları indirmeyin.

Emülatörün resmi web sitesi

Geliştirmeler yapıldıkça ve güncellemeler geldikçe bu sayfayı güncelleyeceğiz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Super Mario Odyssey PC’de!”

  1. Anonim dedi ki:

    oklm

" Super Mario Odyssey PC’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Super Mario Odyssey PC’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Super Mario Odyssey PC’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "