Okunma

Symantec’e Taze Güç


06 Kasım 2007 Salı 22:00
Symantec’e Taze Güç
Symantec, bugün yaptığı bir duyuruyla Veri Kaybı Önleme (DLP-Data Loss Prevention) çözümleri alanının lider firması Vontu’yu, 350 milyon Amerikan Doları nakit olarak ve hisse seçenekleriyle birlikte satın aldığını duyurdu.  Satın almanın, düzenleyici kurul onayları ve kapanışa ilişkin diğer işlemlerin ardından 2007 yılının son çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.
Veri Kaybı Önleme çözümleri, kurumlara, gizli ya da özel bilgilerin nerede depolandığı ya da nasıl kullanıldığı konusunda destek veren bir uygulama. Vontu ürünlerinin, Symantec’in halizhazırdaki uç nokta ve ağ güvenliği depolama ve uygunluk çözümleri portföyünü tamamlaması, böylelikle Symantec, müşterilerine veri kayıplarının önlenmesi konusunda kapsamlı bir çözüm sunulması hedefleniyor.

Bilgi için: Symantec
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Symantec’e Taze Güç konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Symantec’e Taze Güç ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Symantec’e Taze Güç ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "