Okunma

Symantec’ten Sanallaştırma Tavsiyeleri


23 Nisan 2009 Perşembe 13:53
Symantec’ten Sanallaştırma Tavsiyeleri

Symantec, Sun Microsystems ve VMware‘in ortaklaşa düzenlediği “Sanal Ortamlarda Veri Merkezi Yönetimi” adlı etkinlikte sanallaştırmanın günümüz iş dünyasındaki yeri değerlendirilirken, sanal ortamlarda daha etkin veri merkezi yönetimi için neler yapılması gerektiği katılımcılarla paylaşıldı. Türkiye’nin önde gelen firmalarından yetkililerin izleyici olarak katıldığı etkinlik sırasında Symantec Kanal Müdürü Evrim Tekeşin ile bir söyleşi de gerçekleştirdik. Tekeşin, Symantec’in daha etkin veri merkezi yönetimi için sunduğu çözümleri paylaştı.

İzleyin

Etkinlikte sunum gerçekleştiren diğer isimler ise Sun Microsystems Veri Depolama Çözümleri Satış Müdürü Mertol Özyöney ile VMware Kıdemli Sistem Mühendisi İzzet Arditi oldu. Özyöney yeni 7000 serisi ürünleriyle sanal sunucuların yönetimini kolaylaştıran Analytics çözümünden bahsederken, İzzet Arditi ise bir gün önce dünya lansmanı yapılan yeni vSphere’in getirdiği yenilikleri aktardı.

:: Sunucu yönetimi için ne tür çözümleri değerlendiriyorsunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Symantec’ten Sanallaştırma Tavsiyeleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Symantec’ten Sanallaştırma Tavsiyeleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Symantec’ten Sanallaştırma Tavsiyeleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "