Okunma

Symbian^2 Adına İlk Somut Adım


25 Ağustos 2009 Salı 07:28
Symbian^2 Adına İlk Somut Adım

Symbian Vakfı çizdiği yol haritası doğrultusunda kayıpsız bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bu bağlamda Symbian Vakfı’nın ilk resmi ürünü olacak olan Symbian^2’ye dair kapsamlı bir sayfa yayınlandı.


Symbian^1 ile çarpraz uyumluluklar, bekleme ekrnı yetenekleri ve widgetlar, yenilenen ve daha esnek giriş metodları, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve işletim sistemi çekirdeğine dair detaylar ilk göze çarpan bilgiler olarak dikkat çekiyor.

Bu sayfadan kullanıcılara; nasıl bir Symbian sorusunun cevabını vermenin yanı sıra geliştiricilere Symbian^2 için uygulama yazma konusunda da önemli bilgiler ve tüyolar veriyor.

Buradan ilk resmi Symbian^2 sayfasına erişebilirsiniz.

:: Symbian^2’den beklentilerinizi forumda paylaşın…
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Symbian^2 Adına İlk Somut Adım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Symbian^2 Adına İlk Somut Adım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Symbian^2 Adına İlk Somut Adım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "