Okunma

Turkcell T10’da En Sevilen Özellikler


07 Aralık 2010 Salı 13:45
Turkcell T10’da En Sevilen Özellikler

Turkcell’in kısa süre önce satışa sunduğu T10 adlı akıllı telefonla ilgili kullanım detayları bugün şirket yetkilileri tarafından basına açıldı.

Firmanın bu cihaza sahip tüketiciler üzerinde yaptığı sosyal araştırmaya göre bu kişiler eski cihazlarına kıyasla 10 kat daha fazla internete girmeye başladı.

En Çok Hangi Uygulamalar Kullanıldı?

Telefonunu değiştiren tüketicilerin diğer bir alışkanlığı ise cihazla birlikte gelen uygulamaları sürekli kullanmak oldu. Firmanın açıklamasına göre T10‘da bulunan uygulamaların kullanım oranı yüzde 87’e yükseldi.

Tüketicilerin en çok tercih ettiği uygulama ise Turkcell MobilTV oldu. Bu uygulamayı kullanan tüketiciler hafttada ortalama olarak 45 dakika televizyon izledi. 

Yine firmanın açıkladığı rakamlara göre, her 4 Turkcell T10 kullanıcısından biri  gncPlay uygulaması üzerinden günlük olarak müzik dinlemeye başladı. 

:: Turkcell’in yeni telefonunu beğendiniz mi?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell T10’da En Sevilen Özellikler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell T10’da En Sevilen Özellikler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell T10’da En Sevilen Özellikler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "