Okunma

Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı?


18 Aralık 2014 Perşembe 14:00
Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı?

Autodesk bilgisayar destekli tasarım ve üretim sürecinin her anında bulunan, tasarımların iş akışına alınmasından son ürün haline gelmesine kadar geçen sürede kullanılan ürünlerin tamamını sunuyor.

Gelecek neler getiriyor?

İstanbul’da ilk defa düzenlenen Autodesk University Exchange etkinliğinde, şu anki ürünlerin neler sunduğunu ve gelecekte Autodesk ürün ve hizmetlerinin nereye doğru evrildiğini Uluslararası ENI Satışından Sorumlu Başkan Yardımcısı Pete Baxter‘a sorduk.

:: Üç boyutlu yazıcılar yeni bir endüstri devrimi gerçekleştirecek mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    5 cayi nerde kaldi ALOOO!!!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Tabletlerle ilgili bir konu geçmedi mi yoksa ben mi kaçırdım?

" Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tabletler, Üretimde Yer Alacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "