Okunma

Tablo Gibi Türk Telekom Telefon Kartı


09 Haziran 2009 Salı 15:00
Tablo Gibi Türk Telekom Telefon Kartı

Kültür mirasını geliştirmek, evrenselleştirmek ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla, sanata destek veren Türk Telekom, 2008 yılından bu yana ana sponsoru olduğu İstanbul Modern ile birlikte “kontörlü kart koleksiyonu” projesini hayata geçiriyor. Kontörlü kart koleksiyonunun yeni serisinde ünlü sanatçı Fikret Mualla’nın İstanbul Modern koleksiyonundaki 10 eseri yer alıyor. Türkiye geneline dağıtılacak olan kartlar, Türk Telekom ofis ve bayilerinden satın alınabilecek.

Serinin üzerinde Fikret Mualla’nın “Marne’da Tekneler”, “Kâğıt Oynayanlar”, “Paris Moulin Rouge’un Önündeki Zarif Kadın”, “Caz Orkestrası”, “Seçkin Bir Toplantı”, “A la Coupole”, “Çiçekler ve Meyveler”, “Pazardan Dönüş”, “Cannes” ve “Yeşil Figürler” adlı on farklı eseri yer alıyor.

Türk Telekom, İstanbul Modern işbirliği öncesinde de Anadolu Evleri, 5 Haziran Çevre Günü, Dünya Su Günü, 2002 Dünya Kupası, Kaya Mezarları ve Piri Reis Haritası gibi temaları telefon kartlarına taşımıştı.

:: Türk Telekom’un telefon kartlarının sanatımıza katkısını burada paylaşabilirsiniz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tablo Gibi Türk Telekom Telefon Kartı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tablo Gibi Türk Telekom Telefon Kartı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tablo Gibi Türk Telekom Telefon Kartı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "