Okunma

TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı


20 Mart 2015 Cuma 05:01
TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı

TAG Heuer, Google ve Intel arasında gerçekleştirilen işbirliği, Baselworld etkinliği çerçevesindeki basın toplantısında resmi olarak duyuruldu. Bu şirketler, İsviçre’nin La Chaux-de-Fonds’da yer alan Saat Vadisine Kaliforniya’daki Silikon Vadisi’nden inovasyon, yaratıcılık ve tasarımı getirerek, hem lüks hem de eşsiz bağlantısıyla kullanan kişinin günlük yaşamına doğrudan etki edecek bir ürün yaratacaklar.

TAG Heuer Genel Müdürü Guy Sémon: “İsviçre saatlerinin kalitesi tüm dünyada biliniyor. Bu kalite, yaratıcı teknoloji ve Android Wear platformunu kullanan ve Intel teknolojisini temel alan Intel ile Google gibi iki küresel güç ile birleştiğinde, endüstrideki teknolojik evrimin başladığını görebiliyoruz. Bugün bu sürecin önemli bir üreticisi olan TAG Heuer olarak gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum.” dedi.

Intel Yeni Cihazlar Grubu Genel Müdürü ve Kurumsal Başkan Yardımcısı Michael Bell, ise şu şekilde konuştu: “İnsanların işine daha fazla yarayacak ve değer katacak teknoloji deneyimi yaşatmak üzere çalışan Intel, bu kolektif girişimin giyilebilir teknolojide ilham vereceğinden emin. TAG Heuer ve Google ile yapılan işbirliği, akıllı saat kategorisini üst seviyeye çıkartacak kendine has akıllı saatiyle Intel’in giyilebilir teknoloji vizyonunu gerçeğe dönüştürmeye yaklaştıracak.”

:: Bu işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yaratacaklar lafını kullanmayın. Üretecekler lafını kullanın. Yaşatmak ta Yaratmakta Yok etmekte Allaha Yüce arşın sahibine mahsustur. Dikkatli olun.

" TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TAG Heuer, Google ve Intel İşbirliği Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "