Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü


04 Eylül 2012 Salı 13:49
Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü

2008 yılından bu yana Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürüten Tahsin Yılmaz, 4 Eylül 2012 tarihi itibariyle Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğüne getirildi.

Bu tarihten önce Türk Telekom CEO’su olarak görev yapan Gökhan Bozkurt ise Yönetim Kurulu Başkanı Özel Danışmanı olarak bundan sonra görevini sürdürecek. 

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri ise yeni görevlendirmelere ilişkin yaptığı açıklamada, Tahsin Yılmaz‘ın TTNET‘teki başarılarını Türk Telekom Genel Müdürü olarak da devam ettireceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.

Yeni CEO Tahsin Yılmaz’ı tanıyalım

Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2008 yılından bu yana TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürütüyordu. Kabataş Erkek Lisesi ve ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan ve iş hayatına 1989 yılında PTT’de başlayan Yılmaz, 1994 yılından 2004 yılına kadar farklı GSM operatörlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Nokia bünyesine katılan Tahsin Yılmaz, yurtdışı mobil ve sabit şebekeler alanında üst düzey yöneticilik yaptı. 1968 doğumlu olan Tahsin Yılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

:: Tahsin Yılmaz, Türk Telekom’un Yeni Genel Müdürü Oldu

Tahsin Yılmaz’ı tanıyalım
Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2008 yılından bu yana TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürütüyordu. Kabataş Erkek Lisesi ve ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan ve iş hayatına 1989 yılında PTT’de başlayan Yılmaz, 1994 yılından 2004 yılına kadar farklı GSM operatörlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Nokia bünyesine katılan Tahsin Yılmaz, yurtdışı mobil ve sabit şebekeler alanında üst düzey yöneticilik yaptı. 1968 doğumlu olan Tahsin Yılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

21 yorum - “Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Sayın ttnet yönetimi,adım Erkan Hatipoğlu,uzun süreden beri sizin abonenizdim,1899182671 nolu abone numarasi abimin adina Erol Hatipoğlu adina kayitli olup kullanan ***** konu su,adres değişikliğinde dolayi 8 ay gibi oncesi aboneliğimi iptal ***** hafta farkina vardim ki iptal olmasina rağmen bu 8 ay süre içerisinde benim tarafından odemissim otomatik talimatı olarak TEB bankasi tarafindan, hizmeti kullanmadigim ***** ttnet Avcilar şubesine gidip iptalini,ve 8 ay öncesinin bant kaydını dinlenip haklılığımin kaniti olarak ve para iadesini talep ***** ilgisizden dolayi bu talebimize ilgisiz kalindi,ve dinlenme talebi gerçekleş***** sizlerden sorunuma acil çözüm ve cevap bekliyom,Kanuni Haklarimi bende sakli olarak *****

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  10 yıldan fazla telekom ttnet bayiliği yaptım alacagım oldugu halde boçlu cıktım ve bir kişi maatap bulamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Aytac kaan simsek derki hakedene hakkini vermezsen, hak edecegin bisey kalmaz

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  sayın Genel müdürüm İsmim Yaşa ERDOĞAN Mersinde yaşıyorum Sizin DEveli Bayainizin ve Kurumunuzun beni Haksız yere 530.***** haksız sekilde tahsil etmeye bakıyor .Konunun özü ben 3243206547nolu telefonuma internmet bağlattım sizin bayiden yine firmamın 3206546 da bağlı olan modemim vardı sizin sirket müşteri hizmetleri beni arıyarak ikna edip 46liiı olan hattım yeniden internetim devam etti ben sizin personel müşter hizmetleri ne diğer hattım ne olacak diyince bayi 10 gün içerisinde iptal eder dedi ben 2iş günü içerisinde bayiye vardığımda zaten bayinin modemi arzalıydı onuda bayiye bıraktım bayi bana tamam sen git biz iptal ederiz ve ben iptal edildi düşüncesi ile rahatım ve bu arada iptal edilmeyen hattım içinde 6ay gibi bir süre geçmesine rağmen hiç bir ne mesaj gelmiş nede fatura 6 ay sonra sizlerin müşteri temsilcisi beni telefonb numaramdan uyarararak gidip hattı iptal ettim simdi sizlerden ricam bayinizin beni kandırmasını ben niye ceremesini çekeyim bayiniz işini düzgün yapsaydı ben 530.00.TL Yİ ÖDEMEZDİM SİZDEN RİCAM BU KONUYU BİR AYDINLATIRMISINIZ ayrıca telekom yapacağım bir şey yok der ise diğer oparetörlerden bağlantıyı kuracam ve telekomdan vaz geçecem nedenmi beni korumayan kurumu ben neden para kazandırayım haksızmıyım saygılarımla

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  yozgatlı mı?

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  turk telekomda krkaldan çok kralcılar varken daha çok halkın nefretını kazanmaya devam edecektır. kesınlıkle emeklıolan veya bır sebeble alakasını kesen telekomcular hem ev telefonunu hemde telekoma aılt operatörunu degiştırıyor. ayrıca telekom bayıleri ev veya iş telefonundan ve gelen faturalardan şikayetçi müşterileri sebep sormadan kapama işlemi yapıyolar .nefretin kanıtı bu son 6 ayda bayilerin p s ten iptal işlem leri ve sebep lerini incelesınler

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  inşallah bu genel müdür biriktirme sandıgındaki yaşanan olumsuz durumları görürde bi el atar 15-20 senedir çalışan personeli, hiç bir neden yokken işten çıkarmanın hesabını sorar gerçi mahkeme zaten soracaktır ama 35 kişiyi hiç sebebsiz atmak bu insanların çolugu çocugu böyle kepazelik görülmemiştir hasan adıgüzelle hüseyin çetindağ kendi adamlarını oraya doldursun bakalım ALLAH bunun hesabını mutlaka sorar bunlardan.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Yeni müdür geldi,iyi ama bununla beraber sistem çökmüş.faturamı ödemek için bir hafta gelip ***** bayi birşey yapamayacağını söylü***** müdürlük ten kaynaklıymış.Sorunu da onlar çözecekmiş umarım…………..?

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLER ALLAH MUAFFAK ETSİN GURURUMUZSUNUZ NEVZAT KİREMİTÇİ YOZGAT

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  vatana millete hayırlı olsun

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Tahsin Bey ile linkteki toplantıda tanışma fırsatım olmuştu, o gün bize hem kendileri hem de diğer yöneticiler oldukça samimi yaklaşmışlardı, haberin altındaki yorumlar (benimki hariç) her ne kadar negatif olsa da kendisini tebrik ediyorum. http://shiftdelete.net/ttnet-musterilerini-dinledi-36393.html

 12. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı topalsolucan Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  bilmiyorum artık. kiminle bacanakmış?

  Babacan biriyle

 13. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı haqy Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Önceki bacanak olduğu için müdür olmuş olabilir mi?

  bilmiyorum artık. kiminle bacanakmış?

 14. Ziyaretçi dedi ki:
  Alıntı topalsolucan Nickli Üyeden Alıntı
  Mesajı göster
  Vay be, bizim müdür değişmiş. Eskisini zaten hiç sevmiyordum. Bu sene Ankarada yapılan "Telekom spor olimpiyatları"nda, Samsun Bölge ile oynadığımız maçta ayağıma tekme yemiştim. Maçtan sonra bacağıma bir torba buz sardılar. Yanımdan geçtiği, hatta yanımda durduğu ve göz göze geldiğimiz halde bir geçmiş olsun bile demedi. Saçını başını düzeltip pozun atıp yoluna devam etti. Zaten işten güçten de pek anlamıyordu. İnsan kaynaklarından yükselen birini telekomünikasyon müdürü yaparsan işte bu kadar yapar.

  Yenisi ODTU elektronik mühendisliğinden, PTT ve TTNET müdürlüğünden gelme, sağlam bir Telekomcu. Çok iyi işler yapacağına inanıyorum.

  Önceki bacanak olduğu için müdür olmuş olabilir mi?

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  Vay be, bizim müdür değişmiş. Eskisini zaten hiç sevmiyordum. Bu sene Ankarada yapılan "Telekom spor olimpiyatları"nda, Samsun Bölge ile oynadığımız maçta ayağıma tekme yemiştim. Maçtan sonra bacağıma bir torba buz sardılar. Yanımdan geçtiği, hatta yanımda durduğu ve göz göze geldiğimiz halde bir geçmiş olsun bile demedi. Saçını başını düzeltip pozun atıp yoluna devam etti. Zaten işten güçten de pek anlamıyordu. İnsan kaynaklarından yükselen birini telekomünikasyon müdürü yaparsan işte bu kadar ***** />

  Yenisi ODTU elektronik mühendisliğinden, PTT ve TTNET müdürlüğünden gelme, sağlam bir Telekomcu. Çok iyi işler yapacağına inanıyorum.

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  eski müdür fişi mi çekti acaba bugün net çok yavaş.

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Vizyonu olan vatanını seven birileri gelir umarım.

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  Adil kullanım kotası kalksın. Bize isterse dakikada 99 kere kesilen net versinler. Ama birde fiyat düşsün!..

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Gelen gideni aratır derler

 20. Ziyaretçi dedi ki:
  mustang Nickli Üyeden Alıntı:
  Peki Zeki Müren’de bizi görecek mi?

  Bizzat evlere gelecek

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  Peki Zeki Müren’de bizi görecek mi?

" Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tahsin Yılmaz, Türk Telekom Genel Müdürü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
 10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?