Okunma

Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?


19 Mart 2012 Pazartesi 11:56
Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?

“Gerçek olanı takip et” sloganıyla hayata geçen Takiplen.com, geleceğin sosyal medyasına farklı bakışıyla ve geliştirdiği uygulamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

15 Mart – 15 Mayıs arasında gerçekleşecek ve Türkiye’deki tüm üniversitelere açık olan yarışmada gençlere; “Benim Sosyal Paylaşım Platformum Olsaydı” konusunda, düşüncelerini, hayallerini geliştirme ve projelendirme fırsatı vermeye hazırlanıyor.

Yarışmada İlk 10’a giren projeler universite.takiplen.com sitesinden oylanabilecek. İlk üçe giren projeler alanında uzman kişiler tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın jüri üyeleri;

Gazeteci yazar ve televizyoncu M.Serdar Kuzuloğlu, TRT, Markefront Yönetim Kurulu Başkanı ve Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Eğitim Görevlisi Aytaç Mestçi, Para Dergisi Bilişim Yazarı Musa Savaş, Turk.internet.com ve Kadınvizyon.com siteleri Kurucusu ve Genel Müdürü Füsun Nebil, Telekom Dünyası Dergisi Yayın Koordinatörü ve T3 Dergisi Köşe Yazarı Cem Kıvırcık, Yeni Şafak Gazetesi Teknoloji Yazarı ve Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Melih Bayram Dede, ShiftDelete.Net Yayın Koordinatörü Hakkı Alkan ile Kurumsal İletişim Danışmanı Nergis Bozyiğit olacak.

Yarışmada ilk üçe girenler ödüllendirilecek. Birinciye laptop, ikinciye iPad 2 Tablet bilgisayar, üçüncüye iPhone 4 Cep Telefonu ve 4. – 10 arasındaki Proje sahiplerine de çeşitli hediyeler verilecektir.

Projede ilk 10 girenler, 22 Mayıs tarihinde Gazeteci- Yazar Serdar Kuzuloğlu, Turk.internet Kurucusu Füsun Nebil, Markefront Yönetim Kurulu Başkanı ve Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Eğitim Görevlisi Aytaç Mestçi, Telekom Dünyası Dergisi Yayın Koordinatörü ve T3 Dergisi Köşe Yazarı Cem Kıvırcık, ShiftDelete.Net Yayın Koordinatörü Hakkı Alkan ve Takiplen.com kurucusu Şahin Ciner’in katılımı ile Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşecek “Sosyal Medya” konulu seminerde ödüllerini alacaklar.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "