Okunma

Takiplen’den Bir İlk Daha


07 Kasım 2012 Çarşamba 09:31
Takiplen’den Bir İlk Daha

Takiplen.com üyelerine sunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekleyerek dünyada her alanda giderek yayılan “QR code” ya da “kare kod”lu bir kartvizit oluşturma olanağı da sunan bir uygulamayı sistemine ekledi.

Kişilerin sosyal medyadaki kişisel ya da kurumsal adres ve diğer detaylarına ek olarak kendilerinin de bilgi girebileceği yada ekleyeceği alanlar ile otomatik olarak kare kodlu bir kartvizit oluşturabilecekler.

Böylelikle verilen kâğıt kartvizitlerde bilgiler kaybolmayacak; yanlış, eksik ya da tek tek bilgileri girmek yerine anında akıllı telefonlardaki basit uygulamalar ile tek okuma ile dijital telefon rehberlerinde tüm detayları ile yerini alabilecektir.

Ayrıca takiplen.com platformu ile oluşturulan otomatik kare kodlu bu modern kartviziti, kullanıcılarına ceplerinden para çıkmadan kargo ile adreslerine göndermektedir.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Takiplen’den Bir İlk Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Takiplen’den Bir İlk Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Takiplen’den Bir İlk Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "