Okunma

Tam Donanımlı Sistem Aracınız


23 Mart 2009 Pazartesi 20:53
Tam Donanımlı Sistem Aracınız

Harici bir depolama birimine atarak gittiğiniz her türlü bilgisayarda size yardımcı olabilecek bir sistem uygulaması olan Glary Utilities Portable içerdiği uygulamalar ve ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Disk ve kayıt defteri temizleme, gelişmiş disk ve kayıt defteri birleştirme özelliği ile sisteminizi hızlandırabilir; başlangıç yöneticisi ile sisteminizi açarken hangi uygulamaların işleme alınacağını belirleyebilirsiniz.

Internet Explorer eklentilerini yönetebilir, yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebilir, bir dosyanın çiftini bularak
herhangi birini otomatik olarak silebilir, büyük boyutlu dosyaları
parçalara bölebilirsiniz. Daha saymakla bitmeyecek özelliklere sahip Glary Utilities Portable sisteminizdeki işlemlerinizde en büyük yardımcınız olmaya aday.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (6,39 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için:
Glarysoft Ltd.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tam Donanımlı Sistem Aracınız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tam Donanımlı Sistem Aracınız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tam Donanımlı Sistem Aracınız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "